Jump to content
GIGN Forum

Manas Weba Skices.


overmind
 Share

Recommended Posts

Nav diezko daudz laika, bet izveidoju pirmo (pareizāk sakot pārveidoju worma) skici.

Manuprāt šādi būtu tīri ok, ja ņem vērā ka būs atsevišķa blogu sadaļa.

post-5039-1253372092_thumb.jpg

Par pārējo lapu, domāju ka viedokļiem jāpazūd, viņi nav vajadzīgi, priekš tam ir forums :thumbsup:

Dienas teksts varētu būt virs online jūzeriem, jo gadās, ka viņu ir ļoti daudz.

Novelc kādu failiņ varētu limitēt uz kādiem 5 jaunākajiem..

UUuun par serveru info, varbūt varētu uzlikt piemēram [skatīt spēlētājus] linku, kuru uzspiežot iefeidojas lodziņš ar playeriem, savādāk baigi dibenā jāscroolo...

Nu, tādas ir manas domas, būs laiks un idejas, uztaisīšu vēl kautko.

Link to comment
Share on other sites

man patīk, tava ideja, tām reklāmām vietu varbūt varētu dabūt, atbrīvojoties no mazajiem jaunumiem, jo no tiem tāpat diža jēga nav manuprāt. Ja citi, tie kas tur raksta kaut ko teiks, ka ir tomēr vajadzīgi, nebūtu vienkāršāk paņemt, pierakstīt kaut ko klāt un uztaisīt vienu normālu jaunumu?

Link to comment
Share on other sites

šitas izskatās pat samērā interesanti... still, es gaidu kādu oriģinālu ideju par kopējo interfeisu, ne tikai par blogu sadaļu un vizuālo noformējumu, kur ir reāli pamainīts tikai backgrounds un pozīcija elementiem

mana ideja ir tāda, ka jaunumi tiek saīsināti, lai izskatītos kā bloga ieraksti... serveru sadaļa tiek apvienota un rādīta caur tabiem... visas user-menu pogas pārceļās uz augšējo menu kas ir izbraucošs uz leju ja uzbīda peli... nu kaut kā tā :)

Link to comment
Share on other sites

Jā un nē... viss atkarīgs no izpildījuma. Negribās pilnīgi pa 180 grādiem savādāku dizainu, bet kādu svaigu ideju gan vajadzētu. Vairāk gan tas ir attiecināms uz kontenta pareizu izvietošanu. Patiesībā man ir grūti pateikt ko es gribu, jo es pats īsti nezinu :) tāpēc jau arī tika uzcepts tas jaunums, varbūt kādam rodas kāda ģeniāla ideja, kas man neienāk prātā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...