Jump to content
GIGN Forum

Wee-Man


prisoner
 Share

Recommended Posts

Bljedj tas Wee-Man ienaak iekshaa speelee vinjam nepatiik shitaa mape piem. de_inferno un shamais njem un voto uz citu mapi un nepaartraukti! Ir bijis arii taa kad piem. vinj6 novoto par de_aztec(piemeers) un visi nobalos No vinj6 peectam domaa kaadu citu mapi novotot!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DuH tur tev ir taisniiba par to vote cancel, tieshaam ir bijushi gadiijumi kad vajag to cancel!

Link to comment
Share on other sites

man tie tavi laiki nava vajadziigi es vienk. pasaku ka taa ir bijis!! un man vienk. besii aara ka saakas jauna mapa un tu njem peec 3 min uzliec fy_poolo_day vai fy_iceworld es iisti neatceros un pats aizej prom! pirms tam bija aztec kuri visi norm. speeleeja!

Link to comment
Share on other sites

Oi Oi, nu gan mees esam kruti !!!!!!! Da man pox ka tu esi te kaut kaada smirdiiga servera admins, uzreiz tjipa super-rembo ja? Piejaat man to smirdiigo gignu ar huj botiem blja. Da bljedj ja tu mani nepaziisti, tad nav ko baarstiit savas paargudraas pieziimes bljin ! AAZIS TU ! Gribeetu redzeet vai tu dziive ar esi tik kruts......Man shkjiet, ka tu esi kaut kaads smirdiigs datortaarps, kursh juutas visvarens apseedies pie sava kompja.... Un atpisies no manis tu liidz galam nedapistaa vaavere !

WAR >:[

Link to comment
Share on other sites

He man atkal te jaiespraucas rolleyes.gif

vinj6 jau kartes maina tikai tad kad nav neviens admins it iipashi [GIGN] memberi ja vinji ir iekshaa tad shamais nemaina mapas, bet kad nav tad maina!
Bet bija taads txt kad nedriikst izmantot admin vai votes tiesiibas kad ir kaads augstaaka liimenja admins uz servera.
Link to comment
Share on other sites

1kaart shitam losim 2ais niks ir Chufa kursh ir slavens ar saviem 4iitiem ! Vienu reizi mees reaali Ekanz un veel daizhi reality admini iereecaam tjipo uz servera bija uzstaadiits taads bots ar kuru var redzeet ko runaa servaa un raada kas tur speelee kas shaudaas ! caur mirc to vareeja skatiities vinji tur runaaja ka jaaliek WH ogc jaaliek uz cw un vinju klans SiRus ir uzkjerts ar 4itiem reality online sezonaa

NU KARO4e taads dornis shitais ziimulis ir taisaas baigais otecs bet 4iiters ir ja gribat redzeet vinja bazaru par tiem 4iitiem kur vinsh reaali izgaazaas plz msg /me IRC !

Link to comment
Share on other sites

HahahahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa cilveeks man gan shkjiet ka driizaak tu esi izgaazies nevis es !!!!!!!! lol !!!!!!!!! smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gif

Heh pasaki kaut vienu iipatniibu peec kaa tu spriedi ka es esmu kaut kaads Chufa-cheateris ! Heheheheheeeeee me 4ista taa reec par tevi ....... Ak tad cilveek savu apdirshanas politiku esi nomainiijis uz dirsaa liishanas ? jhatka.gif o ou.....

Link to comment
Share on other sites

macho tu tieshaam neesi tas pats Superrembo? peec taviem postiem man shkjiet, ka tu pat tik taalu neesi attiistiijies.....................

tev daudz kas shkjiet

bet diemzheel man tas vienuviet

jo tas ka tu saac riet

nepieder pie liet'

cilveek... hm... es negribu neko saakt un taadaa garaa, bet man liekas tev vaidzeetu atradinaaties katru otro cilveeku uzrunaat "kas tu tipa baigais \m/ esi (vai otec)"

monstram vienkaarshi ir nelielas probleemas ar anaalo atveri. Iekaisusi laikam. Ko padariisi. Shiis anaalaas atveres deelj vinjam arii rodas komplikaacijas un vinjam daudz kas shkjist saak.

cilveeks man gan shkjiet ka driizaak tu esi izgaazies nevis es

re - veelreiz... klau puisiit-

Pameegjini zirnjus shkjiit

Un shkjist tev beigs tuuliit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...