Jump to content
GIGN Forum

Njaa!


Guest darek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

par ko vispaar iet runa blink.gif neko nesaprotu wacko.gif

Archa

paliigaa es esmu noobs !! Kaa var dabuut cs 1.6 un kaa ar vinju darboties ? Es 3 gadus speeleeju 1.5 un nemaaku riikoties ar 1.6 plizz HELP kaads luudzu

runa iet par cilveeku, kurs ir pilniigs tormazzzz smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Trademark ja vinjsh tikai speelee tad vinjsh nav erudiits + ja vinjam kaads cits to uzlika tad vinjs ir veel NE-erudiitaaks + ja vinjsh nevar atrast netaa kaut vai vienu "clue" uz to kaa uzinstaleet 1.6 tad vinjsh jau tik tieshaam nebuus erudiits, un ja nu tomeer vinjsh izraadaas baigi erudiits, tad vinjsh ir 110% erudiits beza logjiskaas domaashanas smiliez.de_2477.gif

un tagad man rodas jautaajums vai meedz buut erudiiti cilveeki bez logjiskaas domaashanas??? violent1.gif (too much beer) smile.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Erudīts nav vienlīdzīgs ar māk uzinstalēt CS! Māk uzinstalēt CS ir vienlīdzīgs ar specializēšanos datorjomā. Lai vai kā, tā ir smalka joma, tāpat kā kokgriezumi vai šūšana, tikai tāpēc, ka tu neko nesaproti no šūšanas tikai māki sev salāpīt kleitu, nenozīmē, ka tu esi lamka, jo vienkārši tas nav tavs lauciņš. Un beidziet mētāt gudros, kundziņi atradušies!

Link to comment
Share on other sites

varbuut tu pats beigsi meetaat paargudro filozofu? huh.gif skatos, ka tu juuties loti viszinos laugh.gif lai uzinstaleetu cs nevajag buut erudiitam - un ja vins ir erudiits (peec tava texta) tad vinam nevajadzeetu buut nekaadaam probleemaam... + maaka uzinstaleet CS nav nekaadaa veidaa VIENLIIDZIIGA ar specializeesanos datorjomaa smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Pidiņu bars. Nezināt ir normāli, varbūt viņam vienkārši ir dzīve.

Ceru, ka tu mani nepieskaiti pie pidiņu baru. Jautājums, nah tad es te raujos un paskaidroju, lai tie, kuri nezina, kaut ko uzzinātu. dry.gif Es neesu nevienam pārmetis, ka viņš zin mazāk nekā es un tomēr es paskaidroju kas pa kam.

Link to comment
Share on other sites

man po, labaak izmainiet kaads man member titlu, man tas dawned foal jau zb laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Es nefilosofēju. Filosofēšana ir putrošanās savā prātā aka jautājumu uzdošana sev un cenšanās uz tiem atbildēt, kaut gan viennozīmīgas atbildes nemaz nav. Un definēšana, kā es to darīju tagad, nav nekāda filosofēšana.

godiigi sakot man taadi kretinizee

Nu ja, jo tu taču esi gangsteris līdz nāvei.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

kaarteejo reizi ''izceelies'' ar savaam definiicijaam smiliez.de_2524.gif man vienkaarsi izraisa taadi kaa tu - vienmeer ''baigi izcelaas'' ar savaam zinaasanaam par to, kas ir kas smiliez.de_2477.gif ja kaadreiz kaadu tas interesees, tad tev VARBUUT arii paprasiis 76.gif

Edited by Fly
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Es necenšos izcelties, bet, ja izceļos Jūsu acīs, uztveru to kā komplimentu. Viss sākās kā mierīga nevainīga cilvēciņa aizstāvēšana.

man vienkaarsi izraisa taadi kaa tu - vienmeer ''baigi izcelaas'' ar savaam zinaasanaam par to, kas ir kas

Ko tieši tev izraisa?

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

nu tad tevi vajadzeetu  ja tu to uztver kaa komplimentu!

Lūk, tāpat kā vajadzētu smiliez.de_2469.gif to, kas nemāk uzinstalēt CS. Saprotoša tauta.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...