Jump to content
GIGN Forum

Nu Man Tomer Ir Ko Teikt


Rayus
 Share

Recommended Posts

1. Nick - Devil

2. Runaa visu laiku krieviski

3. uz kaa tu reaali uzkeeries, dzeks Rayus kopaa ar tevi klubaa tuseeja visu laiku, tip labaakie draugi, nu kur bez labaakaa drauga, jaa ok vinsh ir normaaldz dzeks, nu ja nebuutu vinsh par tevi neko forumaa rakstiijis tad es nebuudu 100hp paarliecinaats, iekriti vecais

pirmo reizi klusu mazliet ciniski nesportiski agresivi rupjisks wacko.gif

Kalbasa man liekas, ka tev galva ir caurums, pa kuru var redzet galvas otra puuse otru vel lielaku caurumu, kas liecina ka caurums bijis tapis taisits ar noluku, jo caur so caurumu galvai cauri push caurumu miletajs (no krievu valodas "poimetj") vejs. Tas ir tas pats vejs, kas sunim funim skreja pakalj un nevaredams vinu nokert pamanija tavu caurumu. Ko es te murgoju? Es lieku manit ka caurumgalvainais kalbaca kludas, jo vejs ir apsaldejis vinam smadzenes.

A mana velme:

Lugums nonemt sim cilvekam tiesibas pa nepatiesu bezdesanu , JO DeViL es nepazistu, kaut ari dzivojam viena rajona, ka izradas blink.gif (to es no vina uzzinaju nesen spelejot de_dust karti).

Par DeViL tiesibu pieskirsanu iestajos, jo: sk manu komentaru cita topika.

Macho un worm un EDD, now its up to you.

Sitadas lietas manuprat foruma nav bijusas 18.gif

UN vel:

kolboca EJ DEET!!! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kaa jau reiz teicu

taksh rayus paziist devil (nu tas ir skaidrs kaa baarmenja asara), un taapeec vinjsh taksh pateiks, ka vinjsh nepazist, jo, ja pateiks, ka paziist, visi uzreiz zinaas, ka tas ir tas devil, par kuru runa kalbaca, kuru vinjsh paziist...

skaidraaks par skaidru smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

manuprāt šis tā arī nekad neatrisināsies sad.gif

es patiešām esmu izmisis un nezinu ko darīt, kam ticēt, uz kuru paļauties un kurš vispār runā taisnību, visapkārt tik daudz cilvēki, tik daudz versiju, tas viss ir ļoti mulsinoši. Kaut man nebūtu jālemj, kaut es varētu mierīgi izbaudīt dzīvi un nodoties lietām... bet nē. Tā nevar un te nu es esmu, izvēles priekšā. Kas būs... kā būs... kas to lai zin.

Link to comment
Share on other sites

atrisinasies:

Niks: Rayus

Vards: Pauls

Uzvards: Silinsh

Vecums: 24 gadi

Strada: paslaik Forum Cinemas

Macas: negative (aptruka nauda, bet biju LU ped.psih fak 3.kursa)

Intereses: 1.Futbols (FC Liverpool lidz asiniim) 2. Muzika - Jimi Hendrix, AC/DC, Led Zeppelin utt 3. Kino 4. Literatura

Ko man butu darit ar 16/17 gadus vecu dzoriku kautkada i-net kluba. Esmu bijis 1x muza i-net kluba Elik pie MCdonalda kopa ar Orgy un Ha6i6 (klanmembas). Un vel interesanti ir zinat, kapec man butu jaiet i-net kluba, ja man majas ir bezmakasas pieslegums ar atrumu 150 KB/sec? Kalbaca visit mozgov.net GL thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nekas neatrisinaasies:

Niks: Dr. Pain

Vards: Aabrams

Uzvards: Birziitis

Vecums: 27 gadi

Strada: vecakais inzhenieris

Macas: naakamajos riitos

Kauko atgaadina? a? man shkjiet tu saprati manu domu...

Saakumaa es gandriiz uzkjeeros, bet es zinaaju, ka viss nevar buut tik vienkaarshi... Un tad man iekrita aciis "Muuzika". Es sapratu, ka tu melo peec tavaam nosauktajaam grupaam/izpildiitaajiem - Led Zeppelin (John Bonham), AC/DC (Bon Scott), Jimi Hendrix (Jimi Hendrix)... Vai tu zini, ko es rakstiiju iekavaas? Tieshi taa - mirusho cilveeku vaardus... Naave ----> Negaacijas ----> Meli. Tu pats neapzinaati sevi atklaaji... Te nevar buut divu domu

Link to comment
Share on other sites

Un vel interesanti ir zinat, kapec man butu jaiet i-net kluba, ja man majas ir bezmakasas pieslegums ar atrumu 150 KB/sec?

Ziniet, es kaut kad sen biju aizmaucis uz e-club, uz nakti, speeleeju protams cs, jo maajaas nebija i-neta, biju norukaajis jau pus nakti un bija pienaakusi kaarteejaa piipauze, piipeejaam kopaa ar kaut kaadu krievinju, un prasiju vinjam:"Kapeec Tu speelee club, ja Tev maajaas ir internets?" (es to vienkaarshi biju uzzinaajis), vinsh man atbildeeja :"Te jautraak!!!!!!!!!!" wink.gif

Dr. Pain, Tu neesi psihologs? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Visvairak man patik tada lieta, ka Dr.Pain un kalbaca zin labak visu pa mani neka es. Ar to es jus apsveicu, bet jus smagi kludaties.  XD.gif

a.... saprati, ka esi iedziits stuurii un tev vairs nav ko teikt, kaa tikai nodraaztaa fraaze "juus kljuudaaties". Pie tam... kalbaca jau sen ir atkaapies... pareizaak sakot, nevis kalbaca, bet gan tas cilveeks, kursh izmanto niku kalbaca... Tuliit visu apskaidroshu... Cilveekiem ir jaazin taisniiba... Viss saakaas nejaushi...

DeViL atnaaca pieteikties uz tiesiibaam, bet nezinaaja, ka satiks kaadu no savas pagaatnes, kaadu, ko nu galiigi vinjsh negribeeja satikt - kalbacu. Devil saprata, ka iespeejams tiks atmaskots, bet tad vinja kriminaalais mastermind izdomaajaa velnishkjiigu plaanu, kas ne tikai vinju attaisnotu... Devil atcereejaas savu veco paraadnieku no nepilngadiigo paaraudzinaashanas iestaades - rocky. Tajaa briidii, kad kalbaca sazinaajaas ar savu "uzticiibas personu" rocky, viss jau bija sarunaats... Vinji satikaas, kaadaa nomaljaa Riigas shkjeersielinjaa, bet tas, ko nezinaaja kalbaca - aiz stuura jau staaveeja Devil un Rayus (un vinji nebija satikushies 'lectric lounge, bet gan tur pat, kur ar rocky, un no taa briizha trijotne bija kljuvushi par neshkjiramiem draugiem). Kad rocky ieveeroja, ka kalbaca ir atnaacis viens un apkaartne ir drosha, vinjsh deva ziimi paareejiem diviem... Kas saakumaa vienkaarshi sita kalbacu, lai uzzinaatu visas vinja paroles, bet peec tam nezheeliigi nogalinaaja. Tas arii izskaidro to, ka kalbaca veeljoprojaam raksta forumaa (vinji uzzinaaja paroli), bet tajaa pashaa laikaa ir mainiijis savas domas... Es saakumaa veel domaaju - varbut kalbaca veel ir dziivs, bet tad nopratu, ka neviens nebuutu speejis salauzt taisniibas ciiniitaaju kalbacu... Man tieshaam zheel! Kaapeec bija vajadziiga shii nezheeliigaa slepkaviiba? Pavisam vienkaarshi. Neshkjiramaa trijotne zinaaja, ka rocky var vienkaarshi pateikt un samelot par devil, bet vinji apzinaajaas arii to, ka ar laiku kalbaca var nejaushi satikt kopaa gan to devil, ko vinjsh paziist, gan arii rocky - vienvaardsakot, kalbaca var atkal atmaskot devil (un shoreiz pakjert liidzi arii paareejos). Taapeec vinji saprata, ka bez slepkaviibas (kaa vienmeer) neiztikt... Tad nu tagad, ieraksta kauko forumaa "kalbaca" (prieksh tiem, kas nesaprot, peedinjas vajadziigas, jo tas nav iistais kalbaca), vinjsh atziistas, ka ir kljuudiijies (pie tam smagi - aizejot uz satikshanos ar rocky - aut.), un devil ir izraapies no apvainojumu juuras tiirs, bet kalbaca ir nomelnots... Un arii, ja vinja liikjis kaadreiz tiks atrasts, diezvai policija par to smagi uztrauksies, jo vienkaarshi nodomaas "vinjsh jau apmeloja DeViL, gan jau bija nariks, tad jau nav briinums, ka taadas beigas". Un, kas notiek ar Devil? Shis ir ne tikai attaisnots, nee... Vinjsh ir ieguvis arii to, kaapeec vispaar shis velnishkjiigais plaans radaas. Vinjsh ir ieguvis imunitaati - imunitaati pret permanento banu... Tagad puisis varees chiitot bez apstaajas, jo kursh gan ir visnevainiigaakais cilveeks uz pasaules? Tas, kursh ir bijis attaisnots... Tad nu tagad Devil mieriigi skraidiis pa gign serveri un chitos, jo vinjam buus vienalga, vinjam neviens nespees aizraadiit... Visi domaas "vinju taksh vienreiz jau attaisnoja, nebuushu jau tas muljkjis, kursh apvainos veelreiz"... Rayus arii ir tagad ieguvis slavu, kaa taisniibas ciiniitaajs... Katraa zinjaa visa brandzha tikusi cauri sveikaa...

Tagad, kaa es sapratu, ka tas taa ir... Jau vienaa no ieprieksheejiem postiem atmaskoju Rayus, bet, kas ir ar DeVil? Vinjsh ir shiis brandzhas smadzenes - kriminaalaa autoritaate Denis... Vinja plaans bija lielisks, ja neskaita dazhus bet... Kaa jau teicu rayus ar savu nejausho kljuudu, kas bija pamanaama tikai manai acij. Un arii Devil, kursh lai gan ljoti gudrs, tomeer veel jauns un taapeec pie katra izdariitaa nozieguma ljoti nervozee (pamaniijaat, kaa metaas vislaik sevi nervozi aizstaaveet).

Tad nu sho juus buutu dzirdeejushi... Spriediet pashi, bet es savu izveeli jau esu izdariijis... Es neticeeshu ne devilam, ne rayus, ne rocky...

p.s. es ceru, ka man ir taisniiba, jo vieniigais, kur es vareetu kljuudiities ir nobeigumaa...

p.p.s. Otra iespeeja, ka to visu organizeejis pentagons, lai ieguutu Krievijas naftu. Kaa? To jums labaak nezinaat....

Link to comment
Share on other sites

Vispaar, mani paarnjem nedaudz sentimentaals izjuutu vilnis, domaajot par nabaga kalbacu, kursh tagad nav nekas vairaak kaa bariiba putninjiem. Labs cilveeks bija tomeer, un shitik neveiklas beigas. Eh, dziive ir nezheeliiga.

Tomeer atcereesimies kalbacu kaa taisniibas ciiniitaaju, kursh savu maaciibu nodeva taalaak citiem cilveekiem un kuri neljausies kaut kaadu veiklu kraapnieku un viltiigu manipuleetaaju meliem. Nee, mees pastaaveesim uz savu, jo.... jo mees zinam kaa bija patiesiibaa. Jaa.

Vispaar jau DeViL sevi nodeva ar savu paaraak lielo uztraukumu. Varu aizsuutiit fotku (21gadiigaa braalja), varu satikties (un kalbaca satikaas sad.gif), varu veel kaut ko. Tomeer, lai arii buudams shiis sazveerestiibas vadonis, vinjsh meedz pieljaut dazhas kljuudas.

Ko taalaak? Vai maz to kaads zin... es nezinu, zinu tikai to, ka patiesiiba ir tur - vienu postu augstaak. Skarbaa, reaalaa patiesiiba. Un mums taa ir jaaakceptee. Tikai, kad buusim to izdariijushi, speesim izdariit pareizo izveeli ko dariit taalaak.

Link to comment
Share on other sites

Forša pasaka, bet es tomēr domāju, ka vajadzētu kalbasam ņemt tiesības nost, jo viņš te tā pasmagāk ar visiem sadirsās, aizstāvot savu viedokli ( cēli, ne ? ).

p.s. Manupraat tas bija pentagons, jo viņi grib iegūt krievijas naftu.

edit - omg kamēr reakstīju šito postu uzradās vēl 2 biggrin.gif

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

nu, ja un shis topiks bija domaats tikai vienam... Pierunaat, lai tiktu nonjemtas tiesiibas "kalbacam", liidz ar to visi saprastu, ja vinjsh vairs nespeeleetu uz gign, un kriminogeenajam trijniekam vairs nebuutu visu laiku jaaparaadaas kaukur ar kalbacas niku
Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka te ir mulkigi ko vel teikt, bet redzu kaa DeViL speelee uz gign...

Dazhas vietas izskatas parak zinoshas, vai nu vins ikpa bridim iesledz chitus, es nezinu, bet zinu, ka vins tos lieto, es ari vinjam skalji to pateicu,

atbilde ka jau vienmeer no tadiem ir bijusi jeela: ok.

Es neticu, ka vins nespele ar wh uz gign, vo to es neticu!

Demku un kkadus pieradijumus likt es negribu, jo ... "Kas man darit nau ko"

DeViL nau manas redzes loka, taads kas v aretu buut topstars, lai vinju apsudzetu chitoshana! Man jau pox, lai spele, bet kur ir tas prieks... Izradies... 76.gif

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka shitaa visa ir citplaneetieshu sazveerestiiba, lai speetu paarnjemt cs pasauli, kuras speeleetaaji buutu vieniigie, kuri speetu sakaut sadistisko citplaneetieshu armaadu virtuaalajaa kaujas laukaa... varbuut es kljuudos bet visu pieraada SHIS !!! tur juus atradiisiet atbildes uz visiem jautaajumiem (tie kuri jau to nezina) aaa... un es zinu ka juus mani veerojat! wink.gifnaughty.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

nemiiz, pats tu arii meedz ar spiidhaku uzspeeleet, mees toreiz ar lirli nopeetijaam tajaa tavaa serverii  wink.gif

1. Man nekad nau bijis tas prieks izprovet speedhaku!

2. Man nau savs serveris!

3. Si nau ista vieta, kur mani apsudzet vai runat nepatemu!

Taka sis topic nau nolokots, tad katram ir tiesibas izteikt, kadu mulkibu vai gudribu.

Es neticu ka DeViL spele bez wh neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, neticu, un ieput man!

Bet tema bij par tiesibam... nu vnk atradu iespeju par vinju pateikt kko smile.gif

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka shitaa visa ir citplaneetieshu sazveerestiiba, lai speetu paarnjemt cs pasauli, kuras speeleetaaji buutu vieniigie, kuri speetu sakaut sadistisko citplaneetieshu armaadu virtuaalajaa kaujas laukaa... varbuut es kljuudos bet visu pieraada SHIS !!! tur juus atradiisiet atbildes uz visiem jautaajumiem (tie kuri jau to nezina) aaa... un es zinu ka juus mani veerojat! wink.gifnaughty.gifXD.gif

tu esi galiigs idiots? citplaneetieshi... phe... kaa var vispaar kauko taadu izdomaat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...