Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Labvakar visi gign iedzīvotāji. Man ir problēma ar war3 + botiem, visu esmu taisījis pēc šis pamācības:

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...&pid=228690

Viss itkā būtu kārtība līdz šai vietai:

E:\Valve\hl.exe -nomaster -game cstrike +localinfo mm_gamedll "dlls/zbotcz.dll"

viss ir pievienots pie scortucha, bet ejot caur new game ieskšā, ielādējās līdz parsing server info un vienkārši izmet no cs, kur varētu būt problēma?

P.S Esmu izmēģinājies uz abiem protokoliem 47/48!

Edited by NetiiraisVaavereens!
Link to comment
Share on other sites

Sakuma ieinstale pavisam parastu cs 1.6 tad uzinstale pavirsu patch v2.1 un tad ieliec addons ieks cstrike un linlist.gam ieraksti gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" un vis ej un kapaa! bet ja tev neiet yad ja tew ir csbot vai zbot kas ir cz boti ,tew visdrizak metis ara jo zbotiem parasti nevajadzetu iet! tikai var3 bez savexp un shero ar savexp! bet ja tev ir uzinstalets patch v2.1 un tev nav zboti tad tev ies! labak iekacha podbot bet pareizo jo ir 2 podbot versijas ,podbot kam ir podbot.dll un podbot,kam ir podbot_mm.dll jakacha kur ir podbot_mm.dll (es domaju atiecigo arhivu! kura ir istais .dll fails un shaja gadijuma ir jabut podbot_mm.dll!

Podbot pamaciba! extrakto podbot ieks addons (ieks addons jabut mapem amxmodx un metamod un vel kautkas "ka kuram") un ari tew ir jabut tadai mapei "podbot" kad tiktalu jau vis izdarits,tad ej uz cstrike\addons\metamod\plugins.ini un tur ieraksti sito

win32 addons\podbot\podbot_mm.dll

UN VISS!

UN TAD IEJ CS'A UNIZSAUC KONSULI tur raksti sito bind v podbotmenu

tad bind j wpmenu.

""podbotmenu" = pod bot izvelne

"wpmenu" = waypoint izvelne! ar so riku mes varam taisit podbot ceļu!

un tas ari vis!!!

Velak uzrakstisu pamacibu par podbot ceļa taisišanu!

Bet iesaku ,ja citi kas lasa šito postu ,iesaku lai vini uzraksta pamacinu par podbot cela taisisanu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...