Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Man tie slumdunk konkursi sāk apnikt. Tie visi danki diezgan vienādi ar citiem gadiem. Neko jaunu nevar izdomāt. Vienmēr mēt alīšus, ieliek kādu tālu vai arī kādam pāri pārliek.

Pagāšgad pat viens slumdnuk contest, kur James pasniedza balvu bija labāks par NBA slumdunk contestu. Tur vsm 360 caur kājām ielika utt

Vot te ir skaisti danki.

Link to comment
Share on other sites

Miegs jā , Howards bija garlaicīgs. Es atbalstu dunk contestā puišus tikai tādus , kuri ir vismaz zem 2m.

nevaru nepiekrist. Vizuāli windmills vai tomahawks izskatās iespaidīgāk, ja esi tomēr zem 2m. Cita lieta kā sevi pasniedz skatītājiem. Howarda danki varbūt neizskatās tik iespaidīgi, bet viņš spēj uzvilkt skatītājus. :)

Link to comment
Share on other sites

D.Rose labākais saspēlnieks ever.

Daudz ko jau izsaka ta, ka viņš ir pirmais bullis kopš emdžeja, kurš ticis iebalstos Allstar starting five. Tas arī daudz ko izsaka. + viņš salīdzinot ar pagājušo sezonu baigi pielicis outside shootingā. Pagaidām viņam īsti konkurentus neredzu. :)

Link to comment
Share on other sites

Daudz ko jau izsaka ta, ka viņš ir pirmais bullis kopš emdžeja, kurš ticis iebalstos Allstar starting five. Tas arī daudz ko izsaka. + viņš salīdzinot ar pagājušo sezonu baigi pielicis outside shootingā. Pagaidām viņam īsti konkurentus neredzu. :)

89170_Celtics_camp_Basketball.jpg

rajon-rondo-shirt.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nu Rouzs ir vispusīgāks. Viņš viens pats var nokārtot spēles + Rondo ir nekāds no pustālās/tālās distances.

Piespēles - okej. Bet nekad nenāk par sliktu, ja viņš spēj samest savus punktus. Tāds ir mans viedoklis. :)

Link to comment
Share on other sites

Šosezon, manuprāt, Rondo met labāk gan pustālos, gan tālos. Rondo ir vairāk komandas spēlētājs, nekā Rouzs, manuprāt.

Nu tas tā nosacīti. Nevaru jau tā īsti salīdzināt vīrus, kas ir apkārt Rouzam un Rondo. varam palikt pie tā, ka īsti korekti viņus nebūtu salīdzināt. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...