Jump to content
GIGN Forum

Hijacked Steam Acc


WepriS_WooT
 Share

Recommended Posts

Sveiki man nevisai sen kads bots nozaga acc ar orginalo TF2

Un tgd izdomaju ka vaidzetu to atgut...

Un pa temu es esmu regojies steam support bet es nemaku uzraxtit zadzibas pieteikumu un nezinu kur sutit...

Atdzistu ka sava zinja esmu bots...

Speli pirku 636 kodi, 4eks un acc info ari ir!

P.s GXaa neko skaidru un jedzigu man nepateica tpc nodomaju versties pie jums

Ja var tad uzraxtiet isu pamacibu...

P.s ar angleni man ta ir ka ir!

Link to comment
Share on other sites

liztik bļad tas jau sen kā ir nomainīts.

1. izveido sev e-pastu iekš gmail.com tas domāts, la ikad ieej 2. punktā tev ātrāk atnāktu email atpakaļ.

2. https://support.steampowered.com/kb_article...=2347-QDFN-4366

3. iekš sava ticket saraksti tos nummurus un acc nosaukumu. angliski.

4. spied un gaidi līdz 5 dienām, kad tev atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

+1 lavrxam, man arī gada vai 2 gadu laikā nekas nav noticis, jūs vienkārši visas huiņas ko jums dod apstiprinat un ejat iekšā, tādēļ tā arī notiek...

P.s čalīt netaisi dubultpostus, savādāk ilgi neizvilksi šeit, apakšā pie posta ir poga edit.

Link to comment
Share on other sites

[11:45:44] scxuyo: waaad up budddy just got out of the shower! hxxp://emmycamcathy.com/kejpue`k^gs -me

varbūt tas nav tieši steam kaitēklis, bet vēlos pabrīdināt, kad skaipā klīst jauns nezināms links,

uzmanieties, lai vēsture neatkārtojas!

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk pēc taviem postiem tev ir kādi 14 gadi, un Tu ar savām krievu valodas lamuvārdu zināšanām tādā veidā to akauntu neatgūsi. Tu esi pats pie tā vainīgs, ka tev nozaga tavu steam kontu, vajag reiz iemācīties nelīst katrā sūdā un neņemt visus failus, tobiš keylogerus un pārējo drazu, ar kuru zog kontus muļķiem, kā Tu!

Edited by Kid
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu , kā jūs varat būt tik stulbi un papist savus steam acc uz kaut kādiem kreisajiem keylogeriem. Man jau kā 4 gadus ir steam un papisis vēl neesmu. Nav ko līst visādus kreisajos saitos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...