Jump to content
GIGN Forum

Ban


blurr
 Share

Recommended Posts

es te bish paspeeleeju csdm.gign un padomaaju vai tas ir normaali ka viens urods skraida ar 4iitiem, bet es nevaru vinju nobanot jo neesmu samaksaajis 70 santiimi.

Varbuut tomeer ban tiesiibas daljai speeleetaaju vareetu atdot ari bez santimiem, jo speeli tas sabojaa par 200 %

Link to comment
Share on other sites

blurry cik cilvēku savā mūžā vispār no gign puba esi izbanojis ? 2 vai 3 ? okey es pārspīlēju, bet tiešām mani sauca serverī caur ircu skype utt. Jo spēlēja 3 čitaki, un protams serverī tu spēlēji un nevienu negāji pat skatīties kamēr adminchats vnk visu laiku bija pilns ar tekstiem un viss chats tāds bija lai iet banot un pēc rezūltāta spriežot tu tur ilgi jau spēlēji, jautāju kapēc tu nebanoji tu neko neatbildēji un vispār tu nēsi ne man ne citiem īpaši atbildējis.

Man pret Tevi nav vispār nekādu aizspriedumu un pēc visa liecies foršs čalis, bet kā admins ....

Ja vēlies adminu tad norij to krupi un maksā 70 sant. - tie ir 2 saldējumi

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

ai nu okay labi 70...

Esmu nobanojis diezgan daudzus, tiesa parasti tikai tad, kad par 90-100% esmu paarliecinaats par 4iitiem, taapec ja viens puika saka ka otrs puika ir 4iiters veel nebanoju, bet paskatos ( tiesa spectatoros neeju ).

Bans jau manupraat nav nekaada privileegjija - pasham serverim ir labaak ja 4iiteru tajaa nav.

teiksim slots - jaa tas ir kaifs nedra4iit konsoli .

nee nu ir jau viss okey, kapeiku jau ar vajag nopelniit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...