Jump to content
GIGN Forum

Luudzu Paliidziibu


Recommended Posts

Sveiki, pirms kaada laika peec Netii pamaaciibas sametinaaju psychostatus. Tad peec Goma Smile pamaaciibas salaboju tos un viss bij :thumbsup: un pats arii biju apmierinaats. :) Tad vienaa jaukaa dienaa man savajadzeejaas paarinstaleet savu kasti un nevilcinoties to arii dariiju, vispirms uzmesdams backupus visam vajadziigajam, tai skaitaa arii psychostatiem. Kad viss bija izdariits un salikts atpakalj vecajaas vietaas es pamaniiju ka p-stati vairaak neiet, jo met kljuudu (skatiit zemaak)

Fatal error: Smarty error: the $compile_dir 'C:/Documents and Settings/sPanky/Local Settings/Temp/ps_themes_compiled' does not exist, or is not a directory. in C:\xampp\htdocs\stats\includes\smarty\Smarty.class.php on line 1095

Kljuudas buutiibu es izprotu (man nav "ps_themes_compiled" ieksh attieciigaas mapiites), bet status pa jaunam instaleet arii nav veeleeshanaas un slinkums dara savu. :/

Taapeec es jums luudzu - vai ir kaads cits risinaajums kaa sho kjibeli vareetu izlabot?

EDIT : Sapratu, kas par vainu bija, naacaas tikai izveidot tur attieciigo mapiiti un viss.

EDIT 2 : Toties ir veelviena kljuumiite, varbuut kaads zinaas : Lieta taada, ka nepievienojas pilniigi visi speleetaaji statiem arii, liidz shim briidim esmu uzgaajis 3 aktiivus speeleetaajus, kuri nav pievienojushies statiem. :/

Edited by Llama
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...