Jump to content
GIGN Forum

Mu.gamerx.lv Muonline Public Server


hyz
 Share

Recommended Posts

Guest TradeMAAK

Nu...jā...gameplay ziņā UO IR labāka. Esmu spēlējis WoW krietnu laiciņu, un tas apnīk ātrāk nekā UO. tagad joprojām Ultimā ir tādas lietas, par kurām neēsmu neko zinājis agrāk. Vienmēr var atrast kaut ko jaunu un interesantu. Ļoti liela rīcības brīvība. Ja būtu vēl WoW grafika, tad domājams tas būtu pats populārākais MMORPG! Bet...cik esmu dzirdējis, tad SW Galaxies ir apmēram kaut kas tāds, proti, laba grafika, super gameplay.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Oddish kur var paardot pasha uztaisiitaas mantas tongue.gif uztaisiiju 4 solinjus,bet nevaru atrast kur var paardot un kaads tur ir labaakais veids kaa pelniit naudu?

visos serveros vislabaakais veids ir pk (people kill ), ja nu vieniigi tas ir kaads rp shards uz kura nav veerts speeleet jo tur ir tikai pvm ... pats es speeleeju uz alternate-pk...bet peedeejaa laikaa nav bijis laika :>

Link to comment
Share on other sites

nu taajaa alternate-pk ir taapat ,tikai es ja u no pasha saakuma, tapee man bij vieglaak, bet tagad es ar savu pvp skillu un 59o leveli situ nost 90os levelus...un tie kko njerkst, ka vinus tur kkaads nuubs sit nost....:> ( man tur ir ~40 gm`d skilli, kameer citiem nav vairaak par 20 ) cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

uhh, uo ir diez gan ilgi jaaspeelee, lai taa pamatiigi iedziljinaatos.. un uz kkaadaam ljevajaam sfeeraam nav jeegas speeleet, saliek tev tikai status un aiziet. atceros speeleeju kaadu pus gadu 13th, reaali pieduura... veel bija labs pvp-alfa. tur bija reaals funs.

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

nu alternate-pk ir kkaads 7ais ieks gamesites200 :> tur nekaads pushings nav dry.gif mani tur gandriiz par gm paneema...dazhas lietas esmu rakstiijis arii es :> ( crooks of taming, king wyrm, dragon claw ) nu vieniigais advanceetais skripts no tiem trijiem ir crooks of taming , jo man bija jaaoverrido OnEquip lai vins uztaisiitu skillbonusu, kas defaultaa ir ieklauts tikai armoriem, bet ne ierochiem cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
visos serveros vislabaakais veids ir pk (people kill ), ja nu vieniigi tas ir kaads rp shards uz kura nav veerts speeleet jo tur ir tikai pvm ... pats es speeleeju uz alternate-pk...bet peedeejaa laikaa nav bijis laika :>

Bullcrap, labākais naudas vārīšanas veids ir PvM, turklāt ar magu/teimeri! Es nerunāju te par kaut kādiem kaimiņu vaņkas serveriem. Teiksim tagad daudzi latvieši spēlē uo.dreams.it, kas ir pasaulē lielākais neoficiālais serveris.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...