Jump to content
GIGN Forum

Acc By Znt


ZnT
 Share

Recommended Posts

Nav kopēts!

Sveiki gign`ieši .

Tātad tagat es palūgšu acc , es neko daudz neprasīšu . Bet nez ko domās citi .

Tātad mani sauc Zintis Megnis , man ir tikai 15gadi . Bet neuztraucaties par gadiem , toties galva uz pleciem man ir . Un sūd** nekad neesmu vārījis . Dzīvoju es Dobelē , kādreiz dzīvoju Liepāja . Es nodarbojos ar basketbolu un futbolu , jo man patīk daudz nodarboties ar sportu . Es brīvajā laikā daudz nodarbojos ar sportu , jo eju ar draugiem spēlēt futbolu un basketbolu . Un reizēm arī beisbolu , bet beisbolu nemāku spēlēt :D Bet domāju kad iemācišos , varētu likties interesanta spēle .

Tātad ķeršos pie lietas , es vēlētos pašlaik tikai xkick dabūt . Jo ir jāsāk lēnām iet uz priekšu , lai zinātu ka neko traku nedarīšu . Un lai prasītu vēl kautko man ir jāspēlē daudz vairāk . Domāju ka xkick varētu dabūt . Jo tā nav tik liela komanda , lai vaidzētu tik ļoti daudz stundas .

Parasti spēlēju pa dienu un vakarā . Citreiz arī sanāk pa naktīm .

Reģistrēts niks man ir uz diezgan ilgu laiku . Pasūtīju ļoti daudz , un domāju sūtīt vēl , jo ir ļoti izdevīgi . Kad pilns serveris .

Tātad mani rekomendē GooD MeN`s , un domāju ka varbūt vēl kāds spētu :)

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=8289

Ir bijuši tur vēl niks ZnT->GooD un tur ir kautkādas stundas , bet tas niks statos nerādas .

Vēlos acc @ pub

Ar cieņu ZnT !

Link to comment
Share on other sites

Labdien, esmu Guntis un man vajag acc, brīvajā laikā spēlēju sunīšus un kakāju māls podiņos.

Lol, man šķiet, ka uz puba nevienam zem 17 gadiem nav acc, kur nu vēl dos tāda ānubisam kā tev. :) Pēc pieteikuma var pateikt, ka par to galvu uz pleciem tu reāli dirs, vismaz centies to darīt. Malacis, pamēģini pēc 6 gadiem vēl.

Antikvariāts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...