Jump to content
GIGN Forum

Windows


the best
 Share

Recommended Posts

Labdiens es griezos pec palidzibas es vakar karo4 parinstaleju windows dela ta ka karas visu laiku windows augsa un tagad ir tiesi tas taps karas visu laiku windows un kapec ta tas ir agrak kad parinstaleju windows tad nekas tamlidzigi nebija. man ir WINDOWS XP Professional SP3 agrak bija WINDOWS XP Professional SP2

Link to comment
Share on other sites

Kas tev tieši karas augšā? Zilo ekrānu izmet, dators iefrīzo, kas notiek? Neesam mēs gaišreģi.

nu man visn uzkaras ta ka es pat peliti nevaru pakustinat un kad runaju pa skype vispar pazud ka ne es kadu varu dzirdet ne mani kads var dzirdet ta pilniba uzkaras un citreiz ta uzkaras ka pat pc ir jarestarte

Link to comment
Share on other sites

Formatē cieto un tad uzliec jaunu windows...

tu domaji shadi lai es noformateju ejot My Computer uzspiezu otro pelites pogu uz Local Disc C un panemt to format???? vai tu savadak biji domajis

jo shadi ejot caur my computer uzspiezot ar otro pelites pogu uz C diska panemu format es ar to palidzibu nevaru noformatet

Link to comment
Share on other sites

Tev HDD nečarkst, vai kaut kas tāds?

nee ne4arkst vispar ruka ka vajag bet man ta leikas es zinu kas bija par vainu toreiz kad es instaleju windows xp professional SP3 tad man pasas beigas kur ir tas finalinstaling via kautka tam lidzigi tur pie beigam man izmeta paris erorrus un nebija vis lidz ar to sainstalejies un del ta ari saka karties windows atkal bet tagad vakar velreiz parinstaleju un iet ka vajag nekaras un uzinstalejas bez nekadiem erroriem

Link to comment
Share on other sites

nee kad speleju speles tad man ir apmeram ap 70C uzkarsis un CPU usage sasniedz tikai lidz 35%

un man jau vins darbojas apmeram menesi bez apstajas un ir stradajis vel ilgak un nekaras bet tagad peksni karties saka kops vakar velreiz parinstaleju windows tad vairs nekaras cerams ka viss bus ok

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...