Jump to content
GIGN Forum

Audio Aparatura


Domino
 Share

Recommended Posts

Man pasham ljoti patiik sportech veikals Riiga! www.sportech.lv

Labaakais ir tas, ka tur patieshaam zinoshi dzhekinji normaalaa valodaa visu izskaidro un vinju piedaavaataas firmas arii ir ljoti labas.

Par attieciigu samaksu tev arii visu professionali uzstaadiis. Katraa zinjaa vari aizbraukt painteriseeties, tev visu izstaastiis, kas tieshi tavai konkreetajai mashiinai buutu labaak un pirkt jau tu varii arii kaut kur citur. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Vai man liekas vai tiesam, tas tads padargs veicis ?

Vispar es ta aizdomajos vai var kautka to pashu aparaturu ari pievienot pie pc ?

Tas kamer pie masinas vel nesmu, kaa pagaidu variants ^^

Link to comment
Share on other sites

Vispar es ta aizdomajos vai var kautka to pashu aparaturu ari pievienot pie pc ?

Tas kamer pie masinas vel nesmu, kaa pagaidu variants ^^

Skatoties ko tu uzskati par daargu! Es piemeeram pirku sportech veikalaa JVC automashinas dvd pejeri pa 165ls, bet tajaa pashaa laikaa ELKORA taads maksaa 230ls. Protams ELKORS cenu zinjaa nav tas labaakais ar ko saliidzinaat, bet es tomeer uzskatu, ka sportechaa ir sapraatiigas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Pāsūti no ārzemēm !

Tas ir uzzini tieši ko vēlies , un tad pasūti no ārzemēm !

Piemērām šeit zinot ko gribi pirkt dabūsi www.ebay.com vai www.ebay.de !

Tas ir piemēram ! Skaties te !

Link to comment
Share on other sites

bullshit. No arzemem ilgi jagaida un tu perc kaki maisa. Tagad Latvija daudz letak var dabut to pashu, jo mums ir dizhkjibele! Visi bagatajos laikos sabaza visadus 1kw uber sudus sava mashina, par kuriem naudu lizinga jaatdod lidz navei un tagad grauzh vafeli un megina no tiem nevajadzigajiem hlamiem tikt valja. Mierigi - paskaties cik maksa veikala (interneta) un dzekam piedava max. 50%, ja ir loti loti maz lietots, vai kadus 30% ja jau ir bishku nolietojis.

Vinsh gan sakuma spirinasies, bet pec tam tapat atdos, jo mashinu vinam ta pat lizings atnems! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

a vot...cik maksā smuka instalēšana tumbu, sabija, pastūža?

nu tāds labs darbiņš, lai vadi nespīd mašīnā?

p.s reāli jau jauns aķis jāskatās. tāds, kas ilgi tur un nav vēl nekad ticis nosēdināts, jo pieņumu, ka jaudīgu sistēmu stāvot uz vietas viņs ilgi neturēs...

Link to comment
Share on other sites

nu tāds labs darbiņš, lai vadi nespīd mašīnā?

p.s reāli jau jauns aķis jāskatās. tāds, kas ilgi tur un nav vēl nekad ticis nosēdināts, jo pieņumu, ka jaudīgu sistēmu stāvot uz vietas viņs ilgi neturēs...

Kad nopirku mašīnu, man mūzikas sistēma jau bija iekšā un saslēgta, bet vadi bija ārā, kaste nebija pieskrūvēta, vūferiem nebija režģi priekšā, pastūzis un kondensators vienkārši mētājās bagažniekā un šļūkāja, kad es līkumoju, un numurs grabēja no basiem. Aizbraucu uz Sportechu un par 50 latiem tiku pie režģiem, visu sistēmu saslēdza kā vajag, pieskrūvēja vūferu kasti pie grīdas, pastūzi un kondensatoru aiz aizmugurējiem sēdekļiem pie vūferkastes, sapakoja numuru, lai negrab, un ielika pagriezienstikliņus priekšējos spārnos. :) Čaļi strādā kvalitatīvi. Rezultātu atrādīšu bildēs.

post-2014-1246612702_thumb.jpgpost-2014-1246612743_thumb.jpgpost-2014-1246612764_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...