Jump to content
GIGN Forum

Diska Apvienosana


Recommended Posts

Taatad, tikko paarinstaleeju Windows XP uz Windows 7. Probleema taad, ka ieprieksh bija sadaliits viens cietais, un citas reizes paarinstaleejot vinam nekas netrauceja u nviss bija kaartiibaa, bet shoreiz otrs disks ir pazudis.. uz vinja ir man vajadziigie dokumenti un man apt nau nejausmas kaa lai vinju dabuu atpakal :D

varetu ludzu kaads palidizeet?

Link to comment
Share on other sites

MyComputer>Properties>manage>Disk Management>Pasties vai nav itkā neizlietoti GB, un tad tiem piešķir disku...

toch zini, ka sadaliits pariicijaas, nevis ir divi diski?

MyComputer>Properties>manage>Disk Management - gadaas ka otrs disks nav ieimporteejies kaa naakas un tad vajag nospiest ar peles labo un "import foreign disks" vai kkaa taa.. mosh partiicijai ir kkas liidziigs? tikai netaisi jaunu partiiciju vai formateeshanu - tad datus dabuut buus daudzkaart sarezhghiitaak, ja ne neiespeejami.

varbuut vajag paarkonverteet partiiciju uz dinamisko.. gruuti pateikt - iemet skriinshotu ar to disk manegement.

Link to comment
Share on other sites

post-13987-1246452306_thumb.png

luuk bilde, vienai partiicijai ir C: nosaukums otrais tukshums, un nevar nekadu otru peles pogu vai properties, u nvelreiz sak uka tas ir Windwos 7, nevis vista vai xp, taakaa luudzu sakiet preciizaak, jo ieprieksheejie celjraazhi ko teicaat, man pavisam savaadaaki ;]

post-13987-1246452322_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...