Jump to content
GIGN Forum

Nav Blogu, Nav Prieka


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GM posti ar laiku tiešām sāka apnikt- cik var dzert? Cik var stāstīt par to kā piedzēries, cik?

Wl media, atceros, ka Tu stāstiji, ka gāji Tai boxā un vēl kkur. Tava seja ganjau ir dauzīda desmitiem reižu. Tāpat ganjau Tu esi dauzijis desmitiem seju. Nezinu ko ar šo gribēju pateikt, vienkārši man gribējās to uzrakstīt. Un jā, pēc kādas 3lpp nav vērts lasīt, jo pārsvarā tur ir posti no pakaļas laizītajiem aka līdzi skrējējiem. Vispār es nevis rēcu par to, ko raksta WL bet gan par posti vienādību. Varbūt vārdi atšķiras, bet doma paliek tā pati- ka tik nodirst nabaga WL. Iespējams, tie kas viņam dirš virsū ir nolaiferi kas 24/7 rukā cs vai kādu citu online spēli un par tādu lietu kā ārā iešanu nezin. To var neteikt tik par atsevišķiem indivīdiem. Bet tikuntā tie atsevišķie indivīdi maļ vienu un to pašu.

Wl esi redzējis green street hooligans un never back down? Ja neesi- noskaties. Izcilas filmas. Iespējams tevī radīsies atziņa kas skan apmēram šādi: "Yooo, man ir mož nospļauties uz jums?? Jo jūs rēcat par izdomātu tēlu, kas radīts lai paņirgātos par jums!"

aij, kas tas pa sviestu no manis nāk naktī? Pats nezinu.

P.S. Garšo alus ir viss izteiktākais dirsas laizītājs aka līdziskrējējs. Čau!

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

jūs nemaz nezināt kā man kretinēja šis topiks, kurā katrs cenšas izlielīties cik daudz spēj pa Jāņiem izdzert. tieši tādu lohu dēļ Jāņi ir palikuši par parastu nodzeršanos, nevis svētkiem.

un goodmena varoņstāsti arī ir pilnīgi debīli.

Link to comment
Share on other sites

Yooo, man ir mož nospļauties uz jums?? Jo jūs rēcat par izdomātu tēlu, kas radīts, lai paņirgātos par jums!

Nu labi, šito jau laikam jāver ciet ja visi ir izteikuši savas domas par mani. :thumbsup: Bet nu, mēs nevarētu sarunāt, ka vairāk neviens neizlasot nedirsīs manos topikos, kur ir uzdoti normāli jautājumi pa noteiktu tēmu, tikai tā dēļ tiek veidoti šie sūdi, lai beidzot jūs nepiedirstu manus normālos topikus, pēdeja laikā veidoju topiku ar konrētu jautājumu, bams nākošie 7 repleji: ''yo es cwalkers'' un ko man pēc tam darīt? Kad topiku aizslēdz, neatrisinot noteiktu problēmu? Sakarā ar pc/cs/wow..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...