Jump to content
GIGN Forum

Buusim Forshi?


Recommended Posts

sveiciens.

runaashu iisi. veeleejos uzzinaat, vai pastaav taada iespeeja papildinaat manas jau esoshaas tiesiibas ar veel paaris vitaali svariigaam komandaam, kaa kiks, slaps, sleijs un veel kaadu komandu, kas ietilpst vidusmeera admina komplektaa. saprotu, ka adminu jau taa ir padaudz, bet taa kaa es esmu jau admins(jaa, dazhi teiks-tikai vote. bet tiesiibas ir un paliek tiesiibas), tad skaitliskajaa zinjaa nekas daudz jau nemainaas. peec pavadiitaam 288h serverii uzskatu, ka speetu noteikt kuram alniitim uzshaut pa dupsi, lai kusteetos vai kaadaa gadiijumaa pielietot slay. neesmu nekaads iesaaceejs shajaa jomaa, lai varbuut arii mans tieshais cs skills uz doto mirkli neizskataas iipashi spozhs (to gan ietekmeeja dazhaadi apstaaklji, bet nu lai paliek).

lai arii zinu, ka miitam, bacheram un mosh veel kaadam es vienkaarshi grauzhu acii, luudzu savu kritiku vismaz noformuleejiet kaut cik sakariigi un pamatoti.

bez smailijiem, Pulkvedis.

Link to comment
Share on other sites

ja jau pat ar vote tiesiibaam neproti pareizi riikoties ,kam tev veel slays un slaps (par kiku nemaz nerunaajot) .

Link to comment
Share on other sites

lai arii zinu, ka miitam, bacheram un mosh veel kaadam es vienkaarshi grauzhu acii, luudzu savu kritiku vismaz noformuleejiet kaut cik sakariigi un pamatoti.

myth negribi izlasiit sho te veelreiz?

f/m, tev liekas, ka man ir kiks? nee nav.

aij, ko te atspeekoties. es esmu visu priekshstatu par sevi sabojaajis, jaa. es pat negribu rakstiit patiesos iemeslus, kapeec tika liktas daudzas bezsakariigas un bezsmadzenjainas votes. taa pat tam nav nekaadas jeegas. es saku, aatraak topick lock, savaadaak veel miits ar bucheru saaks staastiit, cik liels BOTS UN LLAMA es esmu un kaadi uuberPRO vinji ir. un par draudzinju aldi? un par draudzinju aldi? tas patiesiibaa esmu es. es esmu/biju arii rocky balboa, wee-man, killer.mike. un neprasiet kaapeec.

Link to comment
Share on other sites

ok. tl. un par taam voteem. votes es maaku likt, tikai dazhi normaali dzeki maak arii passu nozagt un ljaunpraatiigi izmantot. bet neko. take care sad.gif

parasti jebkursh normaals dzheks tad savu paroli nomaina.

un aldis neesi tu, jo esmu redzeejis juus speeleejam kopaa. Pie tam tas aldis speelee vienkaarshi drausmiigi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...