Jump to content
GIGN Forum

Bans Ne Par Ko


Guest GameR
 Share

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aciim redzot nosaucot mani par "pidinju" un "suudu" tu apmierinaaji savas tieksmes paraadiit savu, intelekta neskarto, smadzenju puslodi, kaa arii, laikam, tava eliitaa vaardniica nezin vaarda poop visas noziimes. poop ir zhargona termins ko pielieto kugjnieciibaa lai apziimeetu pakaljgala klaaju kur tusee stuurmanis un vada kugji.

talk about "ja nav nekas labs sakaams, tad labaak paklusee". es to pa avataru ieteicos offtopikaa (AK JA PIEDOD KA AIZMIRSU PIELIKT SMAILIJU PAR OFFTOPIKU PSC OMFG SRYYYYYY), un protams katrs tavs posts taa vien staro no domas un nav NEVIENS posts kuraa tu runaatu par teemu aizskarot to visos 100 procentos. (ja neskataas uz to ka 43 % tavu postu ir Spama sadljaa).

taads dorks ..

Link to comment
Share on other sites

nu ko lai es tev tagad saku? Piedod... NEEE

1kaart izlasi manu postu veelreiz... Es neko par spamu neesu teicis... veel taada lieta, ka es zinu, ka poop nav suuds, tiehsi taapeec teicu: "poop" gandriiz vai tas pats suuds ir (ar domu liidziigi)... Katraa zinjaa es tev piedodu par tavu nesaprashanu... Veel esi jauns un daudz ko nesaproti.

Bet buutiibaa man liels prieks, ka esi izstudeejis mani, cik nu vareeji ("ja neskataas uz to ka 43 % tavu postu ir Spama sadljaa")... Hmmm, I didn't know, you cared... Muahaha...

p.s. mjaaa... forums IR taa vieta, kur es gribu izraadiit savu intelektu...

p.p.s. Aaa jaa, aizmirsu tevi apvainot: pidinjsh

p.p.p.s. ar nepacietiibu gaidu atbildi

Link to comment
Share on other sites

priecee ka tu gaidi arii to, kad kaads tev kaut ko veelas pateikt , nevis tikai to momentu kad tas spalvainais suuds beidzot izshljuuks no tava aanusa.

jaa man ljoti interesee tava biograafija. atsuutiisi man ?

nav dizhi gudram jaabuut, lai, esot paziistams ar shiis komuunas galvaam/shefiem/bosiem/krustteeviem utt. vilktu sarunu ar nepilngadiigu beernu forumaa , kas taa jau nav vieta prieksh taa + veeel topikaa, kur cilveeks luudz lai vinjam nonjem banu, peec tam ,ka vinjsh izteicis bez maz vai komplimentu par tavu bijusho avataru.

nevajag forumu uztaisiit par suudu bedri, ja pats tajaa dziivo.

ja esi cilveeku niideejs tad online-komuunas nav iistaa vieta prieksh teviim.

p.s. jaunais avatars smird (ja neinteresee - nelasi rolleyes.gif ) (ak jaa vajadzeeja laiciigi pabriidinaat ka naakais teikums satur manas domas par tevi vai kaut ko saistiitu ar teviim .. sorre , next time pabriidinaashu)

Link to comment
Share on other sites

blood, man shodien paaraak labs garstaavoklis, lai te daudz dirstos, bet tajaa pashaa laikaa, es tikko iedomaajos, ka tagad mani uzskatiis par "luuzeri", kas nevar neko sakariigu atbildeet...

tad nu mazliet tomeer

tikai to momentu kad tas spalvainais suuds beidzot izshljuuks no tava aanusa

no shi teikuma varu tikai spriest, ka tev ir spalvains klucis, jo maneejo tu diezvai esi redzeejis, tad nu spried peec saveejaa

jaa man ljoti interesee tava biograafija. atsuutiisi man ?

nee, es negribu tevi traumeet ar saviem panaakumiem

nav dizhi gudram jaabuut, lai, esot paziistams ar shiis komuunas galvaam/shefiem/bosiem/krustteeviem utt. vilktu sarunu ar nepilngadiigu beernu forumaa , kas taa jau nav vieta prieksh taa + veeel topikaa, kur cilveeks luudz lai vinjam nonjem banu, peec tam ,ka vinjsh izteicis bez maz vai komplimentu par tavu bijusho avataru.

es gan nezinu vai shii ir komuuna, bet nu lai taa buutu... Katraa zinjaa man prieks, ka atzini to, ka esi veel beerns un nekaa nesaproti... Tas paareejais gan kaukaads shis. Kaads tam visam sakars ar gudriibu?

nevajag forumu uztaisiit par suudu bedri, ja pats tajaa dziivo.

es nezinu kaa tu, bet es nu noteikti sheit nedziivoju

ja esi cilveeku niideejs tad online-komuunas nav iistaa vieta prieksh teviim.

prieksh cilveeku niideejiem taas labaakaas vietas, kur atrasties, ir tieshi taas, kur cilveeki apgrozaas... Es gan nezinu, kaads man ir sakars ar cilveeku niideejiem... Iespeejams, tev to vienkaarshi gribeejaas pateikt (nu ne man, bet visai pasaulei)

p.s. jaunais avatars smird

nu ko lai saka par sho? Es vareetu, protams, pateikt, ka tev arii nav tas pasaules skaistaakais avatars, bet es varu arii vienkaarshi pateikt veelreiz, ka man neinteresee tas, ko tu domaa par manu avataru... Katraa zinjaa, es tagad neskrieshu un nemainiishu atpakalj uz veco

Link to comment
Share on other sites

aciim redzot nosaucot mani par "pidinju" un "suudu" tu apmierinaaji savas tieksmes paraadiit savu, intelekta neskarto, smadzenju puslodi,

aaaahahahahahaha - "intelekta neskarto" nav divdabja teiciens un tur NAV jaaliek komati smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif aahahaha. Zini - neskarts - tas ir iipashiibas nevis darbiibas vaards. ahahahaha lol. IDIOTS!!!!!!!!!!!!!!!!! lol

Link to comment
Share on other sites

.. man jau likaas ka nekad nesagaidiishu atbildi. nekad taa vairs nedari . nespeeleejies ar manu pacietiibu. tajos garlaiciigajos apstaakljos kas man te ir, nav viegli nedomaat par suliigajiem vaardiem kas mani sagaida.

ka esi veel beerns un nekaa nesaproti

Kur es rakstiiju, ka veel nekaa nesaprotu ?

noteikti sheit nedziivoju

Kaa kaads stulbs dakteris reiz teica (ar pirkstiem neplaatiishos) ka muusdienaas lietas ir paarnestaa noziimee. tad nu luuk es ar gribeeju kaut kam paneesaat noziimi un liidz ar to ar sho es domaaju ka tu te esi pieregojies un posto.

Es gan nezinu, kaads man ir sakars ar cilveeku niideejiem

zini gan. aa nee pag . iisteniibaa tu neesi cilveeku niideejs, bet tu piederi bet ljaunaakaas sugas kaada vien sastopama interneta pasaulee - adminu pazinjas. no teksta "man piedirst ko tu domaa" var spriest par ne tikai tavu intelektu, bet arii cik ellee rataa iedomiigs tu esi. adminu pazinjaam vienmeer iir privileegjijas, ja ne aciimredzamas. pret vinjiem neattiecas kaa pret paareejiem lietotaajiem , jo admina draugs ar adminu ir paziistami. tad nu admina draugs iekundeejaas tajaas vietaas kur chillo pats admins un tik yo rulez. piem shii foruma moderiem ir shajaa momentaa pilniigi pajaat ko tu raksti, jo tev taapat neviens neko nevar padariit. bet ja es pateikshu kaut ko par daudz suudi buus tikai un vieniigi man.apmeeram 90 % kuri es zinu, kas ir draugi attieciigo serveru, vietu adminiem,shefiem utt. irtaadi pashi pid**i kaads esi tu. Taa vietaa lai atbildeetu ko liidziigu "Nu nez gan , man shitais avatars patiik labaak" tu uzreiz man lec virsuu "yo man pohuj ko tu domaa yo yo tu esi suuds n stuff yo. esmu kruts , izlaizi man dirsu".

shoreiz es laiciigi pabriidinaashu ka atkal taisos izteikt savas domas - biju par tevi labaakaas domaas , it iipashi kad pirmo reiz uzradies un postoji par naavi utt. tagad tu iesmirdi.

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

klau p00p, tu esi stulbs.

Kaapeec? Lemme tell ya.

1) tas ka peins ir kaada admina pazinja atspoguljojas tikai tajaa, ka tev tas nepatiik. Forumaa vinsh nekaadus noteikumus nav paarkaapis, taapat kaa nevienu nav provoceejis vinju paarkaapt. Taa ka vari aizmirst ka vinsh ir "pidars kam viss ir atljauts", jo vinsh nav ne pidars un vinjam nav viss atljauts

2) saki, patika teksti par naavi? Nebuutu tu stulbs tad tu ieveerotu arii vinja attieksmi pret citiem forumaa poustojoshiem - un shii attieksme buutu - man pohuj par tevi. Kaut kaa tev viss baigi patiik, bet kad pats dabuu vienu pohuju, tad saakas pasaules tragjeedija, uzreiz ir kaut kas jaarunaa pretim (jo tas viss IR LJOTI NOPIETNI) un jaameklee kaut kaadi neesoshi iemesli neesoshaam probleemaam.

bljedj atslaabsti.

Link to comment
Share on other sites

Es meedzu paaraak asi reagjeet uz replikaamun taa kaa man shii diena nesaakaas paarak neesmu moraalaa formaa lai nenjemtu peec tavaam domaam "pashsaprotamo" veeraa.

tas ka peins ir kaada admina pazinja atspoguljojas tikai tajaa, ka tev tas nepatiik

tur tev taisniiba . domaaju, ka retais, kursh nepaziist, gribeetu iepaziit adminus IRL un taapeec justies taa maajiigaak.

Tas ir pashsaproptami, jo personiigi savaa serverii juutos daudz maajiigaak nekaa NG un GIGN, jo tur es esmu "droshiibaa" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

klau p00p, tu esi stulbs.

nu it kaa jau vajadzeetu piekrist, bet shitais "apstiprina" vinja lielo teoriju "par adminu draugiem" (un es ticu, ka tas ir gudraakais, ko vinjsh jebkad ir izdomaajis).

Kur es rakstiiju, ka veel nekaa nesaprotu ?

Lielaakaa dalja beernu ir stulbi (it sevishkji muusdienaas). Tu atbilsti abiem (paskaidroju - gan beerns, gan stulbs). Pie tam, taa kaa neesi pamaniijis, ka lielaakaa dalja beernu ir stulbi (a.k.a. lielaakaa dalja shaa foruma lietotaaju (shito pateicu tiiri, lai veel vairaak cilveekiem rastos nepatika pret mani 18.gif), tad nu tas tikai apliecina, ka esi viens no vinjiem

Kaa kaads stulbs dakteris reiz teica (ar pirkstiem neplaatiishos) ka muusdienaas lietas ir paarnestaa noziimee. tad nu luuk es ar gribeeju kaut kam paneesaat noziimi un liidz ar to ar sho es domaaju ka tu te esi pieregojies un posto.

tas, ka es te postoju, veel nenoziimee, ka sheit dziivoju (ne tieshaa, ne paarnestaa noziimee). Un es nu neesu tas, kuram butu jaamaaca, kad cilveeks runaa paarnestaa noziimee...

"yo man pohuj ko tu domaa yo yo tu esi suuds n stuff yo. esmu kruts , izlaizi man dirsu"

to teici tu, nevis es... (lai tev skaidraak saprotams shis teikums: es shaadi neesu teicis)

p.s. es pat neredzu nekaadu jeegu komenteet tavu paareejo tekstu (it kaa buutu bijusi jeega komenteet shito smiliez.de_2125.gif, taapat neko nesaprati). Katraa zinjaa, tas, ka man ir tiesiibas, bet tev nav, veel nenoziimee, ka man vinjas iedeva, jo es esu "admina draugs", bet tev neiedeva, jo tu esi paaraak forshs smiliez.de_2428.gif. Tev jaasaprot, ka tiesibas dod cilveekiem, kas speej sakariigi domaat un kam var uzticeeties (nu ne jau taa, ka uzticeeties, kad tu esi pagriezis muguru un pieliecies (taa gan arii), bet te es vairaak domaaju par uzticiibu, ka nevaariis suudus utt.)

Link to comment
Share on other sites

Lielaakaa dalja beernu ir stulbi (it sevishkji muusdienaas)

Peec taa es spriezhu ka tev ir 80 gadi un tu zini visu.

tas, ka es te postoju, veel nenoziimee, ka sheit dziivoju (ne tieshaa, ne paarnestaa noziimee).

Aciimredzot, tu nesaprati manu domu.

Un es nu neesu tas, kuram butu jaamaaca, kad cilveeks runaa paarnestaa noziimee...

Psihologs vai gramatikas skolotaajs ? Vai varbuut logopeeds ?

shito pateicu tiiri, lai veel vairaak cilveekiem rastos nepatika pret mani

Mazohists.

Tev jaasaprot, ka tiesibas dod cilveekiem, kas speej sakariigi domaat un kam var uzticeeties (nu ne jau taa, ka uzticeeties, kad tu esi pagriezis muguru un pieliecies (taa gan arii), bet te es vairaak domaaju par uzticiibu, ka nevaariis suudus utt.)

???

Eniivej galeejaa mana doma bija uzzinaat. - Nahuj taada ignoranta attieksme?

Chaliit tikai taapeec, ka esi vecaaks par maniim nenoziimee, ka tu vari sevi celt augstaak. (OK , adminu pazinju buushanu nepiemineeshu .. to tu taa vai taa saprati).Tjipa es izteicu vienu tekstu par avataru. Uzreiz teksts ar stilu "man pohuj, es rulleeju taa vai taa".

You must be an real asshole IRL.

P.S. Thx , ka nosit manu garlaiciibas pilno laiku.

Edited by p00p
Link to comment
Share on other sites

ja tu quoto manus tekstus, tad vismaz komentee vinjus normaali, jo nu... hmmm... kaa lai tev to pasaka... Tavi komentaari bija stulbaakais, ko liidz shim no tevis biju dzirdeejis

You must be an real asshole IRL

varbuut vispirms pamaacies anglju valodu?

Bet nu atbilde uz tavu jautaajumu

Nahuj taada ignoranta attieksme?

luudzu, paskaidro sho jautaajumu... Vienkaarshi vienmeer esu domaajis, ka ignorants ir taads cilveeks, kas kauko ignoree (vai man nav taisniiba?), bet nu shoreiz es galiigi neignoreeju tevi (lai gan varbuut vajadzeeja?), tad nu nesaprotu, kaadaa veidaa esu ignorants...

Link to comment
Share on other sites

es jau nevareeju zinaat ka no viena avatara un tam sekojoshaas atbildes izcelsies taads shits.

garlaiciig bija , kluseet ar negribeejaas.

nu ja tev kluseet negribeejas tad neraksti akuuti stulbus teikumus. Kaut vai par to pashu ignoranto attieksmi...

Link to comment
Share on other sites

Tad bez mazohistiska gramatikas skolotaaja/psihologa tu esi veel arii anglju valodas skolotaajs ? Baigi labi. Nu tad , chempion, paskaidro, kas manaa teikumaa bija nepareizs.

What so ever - ignorants taapeec, ka - "Dr.P. rules - others suck". Neizpluudiishu. Un veel tikai nesaki, ka tu taa pie seviim nedomaa, ka redzi uz ielas kaadu nepaziistamu kursh varbuut peec gjeerbshanaas stila neatbilst tavai gaumei. Tu pat praataa neiedomaajies kaada vinjsh vareetu buut personiiba, bet tu uzreiz domaa ka vinjsh vienkaarshi ir lohs. Taa peec tavas atbildes peec mana posta par avataru var spriest. Saliidzinaajumu labaaku nevareeju izdomaat , taapeeec iztiec ar sho pashu.

Edit: To macho- aizmirsu pieteikt, ka veel bez asas reagjeeshanas, meedzu pielietot neiistos sveshvaardus neiistajaas situaacijaas. Varbuut shoreiz arii "ignorants" nebija iisti vietaa, bet nu citu vaardu , kas buutu tuvaaks tai domai , kuru veeleejos pateikt, nav.

Edited by p00p
Link to comment
Share on other sites

Tad bez mazohistiska gramatikas skolotaaja/psihologa tu esi veel arii anglju valodas skolotaajs ? Baigi labi. Nu tad , chempion, paskaidro, kas manaa teikumaa bija nepareizs.

visaas tajaas skolotaaja un veel nezin kaadaas kaartaas tu iecel vinju, nevis vinsh sevi.

an asshole

a real asshole

dry.gif (nav nemaz tik gruuti saprast)

p.s.

lol 5k pousti

Link to comment
Share on other sites

blood, lasiiju poop'a postu, un sapratu, ka vinjam taisniiba... Es vienmeer ejot pa ielu skatos uz visiem un nodomaaju "vot idiots" vai arii "ble, kaa var taa gjeerbties" un galgalgalaa "ble, tuuliit shitam pidinjam sadoshu pa muti, jo vinjsh man nepatiik peec izskata"...

p.s. Kaa tu zinaaji, ka es taa daru? Tu mani paziisti? Man saak likties, ka "psihologa" statusu sheit esi pelniijis tu

Link to comment
Share on other sites

visaas tajaas skolotaaja un veel nezin kaadaas kaartaas tu iecel vinju, nevis vinsh sevi.

jaa tas gan. bet es tikai izsaku teorijas, kuras vinju neinteresee, liidz ar to tai nevajadzeetu probleemai.

an asshole

a real asshole

Visu muuzhu esmu bijis paarliecinaats, ka skataas uz lietvaardu nevis uz iipashiibas vaardu.

p.s. Kaa tu zinaaji, ka es taa daru? Tu mani paziisti? Man saak likties, ka "psihologa" statusu sheit esi pelniijis tu

Labojums - sarkastiski mazohistisks gramatikas skolotaajs/psihologs.

Bet nu prieks, ka tev sanaaca arii viens posts peedeejaas stundas laikaa bez mani apdirsoshiem vaardiem.

Edited by p00p
Link to comment
Share on other sites

toties vinja pousts lieliski izceela tavas sameeraa stulbos secinaajumus par vinju

Visu muuzhu esmu bijis paarliecinaats, ka skataas uz lietvaardu nevis uz darbiibas vaardu.

nee, skataas uz vaardu kas seko peec artikula... un eee.... es skatos tev ir probleemas ar darbiibas vaardiem. Jo "real" atkal ir iipashiibas vaards.

p.s.

This post has been edited by p00p on Jul 21 2005, 14:46

hahaha

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...