Jump to content
GIGN Forum

Acer Bio Protection Aav


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Man ir Acer laptops, uz viņa stāv viena fīča, precīzāk, viņa saucās ''Acer Bio Protection AAV'', prikols ir tāds, ka viņa ir domāta, kā aizsardzība, tipja slēdzot iekša jāskanē pirksts, ejot kādā mājaslapā jāskanē, ejot kādā folderī jāskanē, bet man uz viņu vienalga, un es neliku uz pirksta, nu vot, un man viņa visu laiku stāv pie pulksteņa, tajā rindiņā, un nafig, lai viņa vienkārši strādātu, rītu resursus..un viņa sāk jau besīt, ejot tādās mājaslapās ko ikdienā eju, GIGN, draugiem, izlec viens sūds, logs kur jānospiež kancels, bet ja es gribu ātri ieiet paskatīties, uzrakstīt paroli, un izlec un bams, sākumā bija pohuj, tagad riktīgi krīt uz nerviem, spiežot uz ikonas neatradu kā viņu atslēgt, uninstalēt gan negribu, kā nekā Acer iebūvēta fiča, varbūt kaut kas vēl neies, tādeļ, lai stāv, bet izslēgtā veidā, + taskmanadžerī itkā tur papilno visādu acer fiču, tieši šito neatradu..

Varbūt kādam ir tāds gadījies, un zin, kā izrubīt viņu, Paldies. Bilde pielikumā.

Link to comment
Share on other sites

Cik es pameklēju GOOGLE, visur bija prasīts, kā atslēgt, bet tā arī nekur nebija teikts, kā izslēgt, varbūt ieej viņu lapā un pasties vai nav jāunāks firmware tai programmai, un pasties kas fixed, ja nē aizsūti supportam :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...