Jump to content
GIGN Forum

Nada Akses


n00ne
 Share

Recommended Posts

Čau , paldies man iet labi.! Nu takā esmu viens no labākajiem tf2 spēlētājiesm @ lvā un mani pubā visi ir iemīļojuši un visiem esmu draugs gribēju mīļi pieprasīt aksesu. Nu neko lielu tikai visus flagus , it īpaši imunitāti. Man ir pašam savs bizness btw , pardodu lietotu apakšveļu , takā kādus pāris tūkstošu santīmu varu noziedot + Esmu ļoti sportisks cilvēks , vienmēr esmu gatavs aizdot savas orģinālās reebikok žedas.

Mani iesaka: BB Brokastis , Janka no pagasta , CRAZYFIST , Pagoda! , Kirieshki & Co. utd. , Kanādas futbola izslase , Stasiks - rajona malacis , Žeņa , Arnis un visbeidzot bet ne mazsvarīgāk ppb:FarcrY un dignitas/ryb cheers

Links uz statiem: šeit

Es jūs ļoti mīlu.

čau mammu!

Chīrs|!

Edited by n00ne
Link to comment
Share on other sites

nu šitais čalis ir pizdatijs :D viņš man iemācija spēlēt ar pyro! mīlu, un daudzreiz sveicina mani no mammas! iemācija zagt ērtas, stilīgas, modnajas bikses no tirgus pa 2 LS! !!! ! !RECCCC!

Edited by Zenka9
Link to comment
Share on other sites

:lolza: Rētārd upstairs in mah topiic! nu vsp nūn, kā tev ar meitenēm? izņemot manu mammu ofc.

viss 4otka , tava mamma man bled taa nopulēja ka pilnīgi atspīdums. NU ar vecenēm zaibis tgd jau bombiju pārīti , aiz durvīm tur vēl rindiņa. wrma draudzene saka čaviņ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...