Jump to content
GIGN Forum

Lattelecom.lv


jerrico
 Share

Recommended Posts

tas jau ir labu briidi, tik bija eksperimentalaa stadijaa.. bus beidzot parastiem mirstigajiem 100mbit/s atrums :DD

ps un tie pashi parastie mirstigie bus izredzeti no riigas gala, jo citur to netu nesledz pagaidam :D

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Man pēc trīs dienām tāds nets būs. :) Bet baigi smieklīgi man pa telefonu pateica lattelecom tante, man vecais modējums pa pastu būs jāsūta atpakaļ. :D

p.s. ANAL-GINS nē es jau par to apjautājos, man teica tā tie chalji atstās aploksni, kur varēs ielikt modēmu un būs jāiet uz pastu sūtīt. ,DDDD

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

kā jau citā topikā pieminēju, dzīvoju zoļikā un man ir tas nets jau kādu nedēļu apmēram un esmu ļoti apmierināts. tik tiešām ir tie 100mbit gan down un uploadā un viss rullē pa kārtīgo :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir vienkarsak 2 kursabiedri tur strada + pats apgrozos tapec + - zinu situaciju, kas pakam, sudzeties nevaru.

Zinu tikai to ka vietejie izzi darbinieki slikti par Rigas darbiniekiem runa, jo tie tadi paslinki Riga un meginu visu darbu operatoru velt uz Rezekniesiem.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

:)

Un tā tik tiešām ir.

Man ir IZZI.

Maksāju par netu un kabeļtelevīziju kopā 15 latus mēnesī.

Un gribat zināt cik man ir speed's?...

Man pašam no sirds kauns,bet down - 60 FAKING 60 KB/S! :DD

Link to comment
Share on other sites

Man ir IZZI.

Maksāju par netu un kabeļtelevīziju kopā 15 latus mēnesī.

Un gribat zināt cik man ir speed's?...

Man pašam no sirds kauns,bet down - 60 FAKING 60 KB/S! :DD

Triatel nepēraspēt viņi pa uzstādīšanu un blablabl tev parasa 60Ls ,līgumā rakstīts: BEZ LIMITIEM un pēctam kad esi noslēdzis limitu tev pasaka ka 5gb mēnesī vari tērēt....

Link to comment
Share on other sites

Nu pa netu vairs vairāk nepiķošu,šajos laikos vispār tas nets man tagad nav tas pats svarīgākais.

Cik tagad apskatījos,daudzi provaideri,piemēram tas pats Kernel piedavā daudzlabāku ātrumu par daudz lētāku naudu,bet pieejams tikai Liepājā.

Pagaidām par TV (Vidējā pakete) un Netu maksāju 15.

Vai Rīgā ir iespēja pieslēgt labāku netu un arī to pašu TV -/+ par to pašu naudu?.

Link to comment
Share on other sites

Cik tur parakņājos pa tiem provaideriem,rajons dod lielu lomu.

Cik skatos pārsvarā daudzi provaideri kuri man derētu,nav manā rajonā.

Gandrīz visi ir mikrorajonos - Pļavnieki,Purvciems,Zolitūde,utt.

Šodien tiešām piegriezās,laikam nekas cits kā paņemt to lattelecom neatliks.

Pāris lati dārgāk,bet vismaz mokas būs galā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...