Jump to content
GIGN Forum

Šoferi.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Tātad ja tu esi šoferis, tu ņem štopotājus? Jo šodien gadijas tāda situācija, un no talsiem 30km ar kājām nogāju

Tātad

Tu ņem štopotājus?

Tu neņem štopotājus? Un kapēc?

Link to comment
Share on other sites

Es pats neesmu šoferis, jo esmu mazs :khehehe: un līdz tiesībām vēl jāaug bet sanāk bieži ar draugu/draugiem braukt mašīnā un tos stopotājus nu nepagalam negribās ņemt, vienkārši tu nezini, kas viņš var būt kāds killers vai vēl sazin kas, zinu ir tādi cilvēki, kas ar labu prātu paņem stopotājus, jo vēlas parunāt vai ar vienkārši ceļam kompāniju, vienkārši sakot kuram gribēsies savā mašīnā ņemt svešu cilvēku, labi, ja tā būs kāda meitene/sieviete, tad ir savādāk.. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Un kas tur savadaks? tavaita tu vinju [cenzēts]. Reali tas ir stulbi, ja tu esi viens pats mašina, tu nevari paņemt (piemeram mani) lidzi .

Killers! :D lool :DD

Link to comment
Share on other sites

Vakar pēc balles 20km gāju pa kautkādu no ārpasaules atdalītu ceļu, bet tas tā :)

Sanāk bieži stopēt, tāpēc saprotu, kā tas ir. Pagaidām vēl braucu ar baltajām, tomēr esmu ņēmis stopētājus, nu vismaz visas meitenes miņukos točna.

Link to comment
Share on other sites

Ekstāze! :DD

un piemeram ko tie divi var izdariit? tagad viņi tevi nokiilos un atņems mašinu? reti kad šādi vispār gadās, un pēc sejas var teikt, ka ir kautkāds narkaš, vai normāls pohains čuvaks.

Link to comment
Share on other sites

:DD

un piemeram ko tie divi var izdariit? tagad viņi tevi nokiilos un atņems mašinu? reti kad šādi vispār gadās, un pēc sejas var teikt, ka ir kautkāds narkaš, vai normāls pohains čuvaks.

Reti kad, bet tomēr gadās. Priekš kam man risku? :)

Link to comment
Share on other sites

Bet nu par čaļiem - nepatīk vairāk kā vienu ņemt. Visādi pidiņi var gadīties.

Ou, jāsaglabā savā teicienu krājumā šito :khehehe:

Bļe Noyd, kā nav jēgas, ES ESMU GALVENAIS C-WALKERS, YO ES C-WALK. :muahaha:

miahahahahahhahahahaha man ir labi, :superlol::superlol::superlol: phffaaaaa labs, blje psc :DDDDDDDDDDDDD :DD:DD

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

ew epix un wl.media kpc tu te kautko ieraxtiji? ja no tā nau nekāda jēga.

n00ke kpc tev riskeet braucot ar baltajām? tas ir bezmazvai tāpat kā braukt bez tiesībām.

Link to comment
Share on other sites

:DD

Domāju ka nē :D jo faktiski nereāls skats no malas būtu :D džeks miņukos un mēģin noštopēt mašīnu :D

And ja vēl spalvainas kājas :DD ah krč vienā vārdā sakot neņemtu :D

Link to comment
Share on other sites

Noyd, n00kem cik sapratu mašīnā ir tā kastīte, kad ja ceļu policisti ir cik tur tuvu, tad viņa sāk pīkstēt, un ar baltajām braukt nav vairs nemaz tik riskanti, tagad saucamajos krīzes laikos ceļu policisti paņems tos pašus 20 ls un varēsi braukt vien tālāk.

p.s. Glud!naTajs es saprotu, vienkārši ceļu policistiem ir pilnīgi vienalga vai tev vispār tiesības vai vispār ir skate, ja tu viņiem labi samaksāsi viņi tev novēlēs veiksmīgu ceļu.

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

baltās nau ne sūda, ja vien tev blakus ir 3gadu stāžas šoferis, tad tu vari sēdēt pie stūres un protams ievērot tos pašus likumus kas citiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...