Jump to content
GIGN Forum

Met Ārā No Spēles


Atlets
 Share

Recommended Posts

Tātad, vienojos klāt serverim. Ieeju iekšā un tad man ir apmēram pusotra sekunde laikā, pēc kuras es vienkārši tieku izmests no spēles. Vakar bija tāda pati problēma. Un tas ir tikai vienā serverī (met ārā no visiem modiem, bet citos serveros ok). Vakar no rīta viss bija OK, pa dienu meta ārā, bet vakarā atkal viss kārtībā. Šorīt atkal met ārā. Kas par huiņu?! :@

No konsoles paspēju izkopēt šitik daudz...

Protected by HLGuard v1.8 - http://www.thezproject.org/

* Privileges set

?

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)

Server # 5

?[sB]Atlets connected

Couldn't open file overviews/gg_4one.txt. Using default values for overiew mode.

Couldn't open file overviews/gg_4one.txt. Using default values for overiew mode.

"lambert" is "1.5"

Edited by Atlets
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu nesaprati ar konsoli? :lalala:

Couldn't open file overviews/gg_4one.txt.

Tev tā failiņa trūkst, meklē fpsbanana saitā vai dc++

Un vēl

Using default values for overiew mode.
Es domāju tagad tev viss ir skaidrs. :) Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Man šī mape iepriekš ir gājusi ntās reizes šajā pašā serverī. Tad nu sanāk, ka pēkšņi šis konkrētais fails tiek pieprasīts? Caur New Game man pati mape iet. Skaidrs, tad nu varēs ik pa laikam pirms spēlēšanas pakačāt mapes... tīri teorētiski, tas būtu uz servera atbldības. Bet nu labi, paldies par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Nu, pieņemsim, ka problēma netika atrisināta. Es ieeju serverī, gribu spēlēt to pašu mapi, kuru spēlēju gan vakar, gan arī visu pēdējo mēnesi, bet man pēkšņi paprasa vienu konkrētu .txt failu. Nu labi, pats uztaisīju un teorētiski visam būtu jābūt kārtībā. Nākamais - "Error: server failed to transmit file 'sound/ambience/Front.wav'" un atkal CS nokrešo. Kāpēc tā un ko darīt, lai tā nebūtu? Vakar viss gāja ideāli, tagad pēkšņi vajag kaut kādus mistiskus failus. Un es neesmu vienīgais, kam tā ir.

Īpaši negribas ticēt, ka man tagad būs jākačā visi mazie faili, ja vēl visu iepriekšējo mēnesi nebija nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

omg,lol tad atrodi to .wav faila nosaukumu un iemet cstrike/sounds/ambitions mapītē .. manliekas tev Cs vaig pārinstalēt..

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...