Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Admins Fake


oxbow
 Share

Recommended Posts

------------------------------------------------------------------------

*DEAD* DZUDISTS_ARMANDS : Armand kaa ar draudzeni ?

*DEAD* DZUDISTS_ARMANDS : iet

Phenom : fake tu gadijuma nespeleji kadreiz KOCS klana ?? vai tas bija cits fake ??

ADMIN Fake: admin_aizveries DZUDISTS_ARMANDS

Eziic : par ko?

karatists_armands : bijam uz kino

karatists_armands : fake neesi piepampis (talāk seko gag)

Eziic : par ko tu gago? :D

------------------------------------------------

uztaisiju reconnect

karatists_armands : mosh uzrakstit sudzibu par tevi fake

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: Fake

| IEMESLS: gag-retry

| Terminsh peec 4 minutem

+---------------------------------------------------------------

kāds reasons gagiem? es tikai paprasiju vai tu kaur kur trennejies pirms tam vinam

Edited by oxbow
Link to comment
Share on other sites

Nu, jūs forši esat. Šos abus IRL pazīstu, šinī gadījumā viņi vienkārši nomainīja nikus un iegāja serverī padirsties... Viens ir no viņiem ir RikkY, bet tas ir mazsvarīgi. Nē nu es nezinu, ja man vajag paciest tādus divus klaunus, kuri ienāk serverī lai patēlotu durakus, tad es nezinu, pietam viņi man skype piepisās par to pašu tēmu.

EDIT : Tev dirst neapnīk?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

*DEAD* MIEGA ARMANDS : fake?

*DEAD* Fake : ?

*DEAD* MIEGA ARMANDS : YO es dzudists, zini mani?

*DEAD* Fake : tev neapniik?

Fake : es c-walkers

MIEGA ARMANDS : nee

ADMIN Fake: admin_aizveries MIEGA ARMANDS

EDIT - nē nespēlēju

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

mind, atbildi man uz vienu, vai tu spēlēji ar šo niku, vienkārši, ja tas ir tā tev būtu jāatceras tas , kas ar tevīm bija runāts par krišanu uz nerviem un banošanu...

EDIT: To drīz varēs noskaidrot, ja tas nebiji tu , tad tas bija kāds no tiem 2 indivīdiem.

Good, es tev skrīnu no skype varu iemest par to, ka saruna ir bijusi, tas, ka viņš serverī ir kluss neko nenozīmē.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

LOL :DD Fake tev aizgajis ciet? Parasti butu tevi aizstavejis,bet te tu paraadiji,to ka tev aizgajis ciet...Rikky nekad nebutu taadu hunju darijis un ja buutu,tad tu esi parforseejis!Vispar te neredzu iemeslu gagot,kur nu vel kaut ko dariit! Klaat nebiju un aiz rokas neaukleeju!~

Link to comment
Share on other sites

bazars ar fake pec sudzibas uzrakstishanas

fake - tu mani apkauno, tagad rakstishu tavas skolas majaslapa komentarus ar tavu vardu un uzvardu, riebigus un pretigus komentarus tas bus godigi tu apkauno mani es apkaunoju tevi

FAKE IN YOUR FACE MUDAK BĻE

Link to comment
Share on other sites

Nu vissmaz tagad var saprast, kas īstenībā bija, par skolas lapu, viss bija tikai tāpēc lai tu uzrakstītu šo. Malacis.

Iemesls? Nu tu no sākumu piepisies skype, tad pārvācies uz gign'u un turpināji piepisties.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

vispār kādam ir jābūt iemeslam, lai gagotu? tā ir spēle nevis čats. ja gribat vakardienas dzerstiņu pārrunāt, tad dariet to caur tādām programmām kā skype vai mirc, nevis hl.exe.

un, ak, jā, iemesls gagam ir neļaut rakstīt čatā.

Link to comment
Share on other sites

paga paga samuray nu tu huiņu dzen, sheit ir visa musu saraksta dzhudists armands man paprasa ka ar draudzeni tam momenta seko gags, uz manu aizradijumu par ko gags, ari man tiek pieskirts gags camon, mosh vispar nevajag tadu opciju ka chatu gign serveri? kapec mani citi admini negago kad uzrakstu kaut ko chata?

Link to comment
Share on other sites

Saproti, citiem adminiem nepiepišas skypā par to pašu tēmu.

EDIT : Atbilde ir pavisam vienkārša, es banam accesu neprasīju, man ir kick's.

Dažus vakarus ir sliktāks garastāvosklis un galīgi nav vēlēšanās lai kautkāds auns to bojā ar tupiem prikoliem.

Good, nav jocīgi, ka rikky, kurš tik ilgi nav redzēts forumā pēkšņi atnāk un sāk lasīt tieši šo topiku?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Labi, atbidli tad man - Ko man vajadzēja darīt? Man iesākumā piesienas skype un tad serverī, ar veinu un to pašu tēmu!

EDIT: Nē, tad es būtu paprasījis kādam lai viņus nogago, un kā teica dareks, katram adminam ir jābūt savai autoritātei.

EDIT: Vot ko Tu tagad vari dirst, pašam nebesī, skype teici, ka ir jāsaņem sods par savām rīcībām, tad beidz dirst un ļauj saņemt.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

klausies, ko tu gribi ar šo sūdzību panākt? pēc tavas attieksmes šeit.. es tev ne tikai gagu būtu uzlicis, bet arī atpūtu uz pāris dienām. savas privātās problēmas risināt privāti, nevis šeit. par tādiem niekiem kā gagu.. sūdzības neraksta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...