Jump to content
GIGN Forum

.cc


bencik
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Baigi interese, ko nozimee majaslapas beigas .com vietaa .cc Zinu, kad tas ir tjipa Kuka salu kods, te ir info ko man piedavaja wikipedi - http://en.wikipedia.org/wiki/.cc .

Man interese ja uznemumam ir lapa registreta uz shitada domaina, tas ir neitraali vai maybe taa varetu buut offshore kompanija ?

Bratuks kaut ko murgoja, kad taas esot hakeru lapas, hvz nebiju pirms tam saskaries maybe kadam ir kaada noderiiga infa, buushu pateiciigs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas, droši vien, varētu nozīmēt to ka firmai ir čābīgi ar naudiņām, jo šis domēns no .lv vai .com atšķiras tikai un

vienīgi ar to, ka par viņu nav jāmaksā.

Lai nu kā, es noteikti ieteiktu padomāt, pirms ielaisties darīšanās ar firmu, kurai nav pāris dolāru, ko samaksāt par normālu domēnu.

Edited by QuikStar
Link to comment
Share on other sites

vienīgi ar to, ka par viņu nav jāmaksā.

Lai nu kā, es noteikti ieteiktu padomāt, pirms ielaisties darīšanās ar firmu, kurai nav pāris dolāru, ko samaksāt par normālu domēnu.

Kur tev nav jamaksa ? 19.99 $ maksa tas domains uz 1 gadu!

The .cc domain suffix is the top-level domain (TLD) for the Cocos Islands. However, it is commonly used as an alternative to the ".com" suffix for commercial Web sites.

The .cc suffix is convenient because it is short and easy to say. However, not all Web hosting companies support .cc domains and they are not offered by many domain name registrars. Therefore, it is usually better to use an alternate domain name with a .com, .net, or .org suffix instead of selecting a .cc domain name.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...