Jump to content
GIGN Forum

Parunasim Par Ekonomiku


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

pāris cipari.

vienīgais ko es varu pateikt - ka svf cilvēki ir maukuļi. Tas, līdzīgi kā vbyuerim no drošiem avotiem zināms. Riebīgi pidari (es nedomāju tos galvenos, bet tos kuri ar Latvijas pārstāvjiem strādā).

Bet kā jau man te kāds teica, ka Zviedrija mums nedaudz palīdzēs, tā ka cerība ir.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es sev jau esmu nodrošinājis skaidrā naudā eiro krājumus, tā ka jūtos mazliet drošāk.

Par to devalvāciju runājot, es lata devalvācijā saskatu izdevīgumu tikai tā saucamajiem oligarhiem, kam valūtu krājumi ārzemju bankās ir pietiekamā apjomā, kā arī Latvijā pieder uzņēmumi, kas eksportē saražoto produkciju. Saražos lēti, pārdos dārgi. Uz lata devalvācijas rēķina un saviem valūtas krājumiem arī nopelnīs attiecīgi tik procentus, par cik nodevalvēs latu. Tik tālu viss ir skaisti un jauki, bet kādā valūtā lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju ir kredīti? Protams, ka eiro, jo bankas visu laiku smērēja kredītus iekš eiro, lielot eiribora zemās likmes. Kā cilvēki varēs samaksāt tos kredītus, kurus tagad vēl kaut kā knapi velk, ja lats, respektīvi, viņu ienākumi paliks nevērtīgāki attiecībā pret valūtu, kurā viņiem jānorēķinās ar kredītiestādēm? Būs jauns pašnāvību vilnis. Rigiboram likme jau vispār ir aizlidojusi debesīs. Es vēl neesmu nopietni parēķinājis, bet domāju, ka devalvācijas gaidās es došos uz banku runāt par auto pārkreditēšanu uz latiem, neskatoties, ka rigibora likme ir kaut kādi 21 komā kaut kas tur procenti un nepārtraukti tikai aug. Interesanti, kā uz manu auto pārkreditēšanas vēlmi skatīsies banka. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...