Jump to content
GIGN Forum

Acc Up @ Tf2


Recommended Posts

Karoči lieta ir tāda, ka man vajag ACC up!

Šodien ap pulksten 1:00 sēdēju GIGN mājaslapā un labajā pusē pie TF2 MAIN servera spēlētājiem redzu 2, kuriem nav niki, tāpēc iegāju pārbaudīt un tiešām abiem diviem vienādi vārdi un mauc ar visu iespējamo - speed hack + aim u.t.t

Nu tad šas banošu, atveru konsoli, ierakstu status, paņemu ID, banoju ID, bet nekas nesanāk, jo rāda, ka nav šādi klienti serverī, mēģinu pilnīgi visas ban komandas, pat kick, bet rezultāta nekāda!

Tāpēc gribu lūgt PILNĪGI VISAS BAN KOMANDAS, iekļaujot arī adminmenu, bet tikai tur kur banošanas opcijas, neko vairāk neprasu!

WORM, nu taču ieliec kādu plaginu serverī, kas paņem spēlētāju IP un ID, kad admins, piemēram, ieraksta konsolē sm_playerinfo, vai kaut ko tādu, es 100% zinu ka šāds plugins priekš Source Mod pastāv!

Tad taču daudz vieglāk būs nobanot spēlētāju gan pēc ID, gan pēc IP! Jo uz čīteriem ID banošana neder, viņiem nav valīds STEAM_ID, viņus var tikai uz IP, tāpat kā CSā!

Spēles demo ieraksts: šeit!

Link to comment
Share on other sites

nav nekādu savādāku ban komandu. iespējams uzliku tev to adminmenu, vai kas viņš tāds tur ir.

pag, pag, tagad taču mainā tikai steamotie var spēlēt. tā kā man liekas tu kaut ko te lej...

Link to comment
Share on other sites

Haks , kas apiet Steam only režīmu, ir konekcijas zušana starp serveri un Steam serveriem. Kad tas notiek, tad tiek iekšā vai nu visi, vai semistīmotie. Tagad īsti neatceros.

Tā kā šeit tiek lūgtas kaut kādas nebūt komandas, tad pie reizes arī par to izteikšos - man vienalga, nezinu es tādu čali. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu pēdējajā laikā vispār netiec manīts serverī,

kā arī čīterus es serverī vispār neredzu.

Nu demo paskatījos. Bija tur tie divi čaļi. Cītīgi ņēmies pa konsoli, lol.

Kas tad ietilpst visās ban komandās?

Reāli Tu vari banot, vienkārši viņus izbanot neizdevās.

Kā arī tas banmenu Tev neko nemainīs, jo viss notiek tāpat, kā ar konsoli. Vienkārši Tev nekas nav jāraksta.

Link to comment
Share on other sites

runājot par to banošanu, vajadzēja pareizu niku ierakstīt, vienu reizi šitā viens ar 3xspace bij maucis ar speed pagāja laiks, kamēr pats atčuhnijos, kas, ko, kā.

Par acc up => neredzu vajadzību, Tev piešķirtās tiesības ir adekvātas Tavām darbībām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...