Jump to content
GIGN Forum

10 New Messages


macho
 Share

Recommended Posts

man cilvēki jau ļoti ilgu laiku sūta messages forumā. es parasti uz viņām ne tikai neatbildu bet arī necenšos lasīt.

es šo topiku uztaisīju tāpēc, ka

1) man nebija ko darīt

2) nu labi, man ir ko darīt, bet es negribu vēl sākt

3) lai cilvēki, kuriem bija man kas tiešām svarīgs sakāms, var to pateikt šeit

4) nē, nu labi, ja tas ir kaut kas baigi privāts, tad nesakiet

5) es esmu attention whore

6) man dzīvē notiek smagas pārmaiņas

7) mani bērnībā vecāki sita :(

8) nu labi tas pēdējais bija joks

9) vai tiešām?

10) šajā forumā vajag vairāk interesantas diskusijas, un šis topiks tās noteikti sniegs - man teiksim ļoti interesē, kāpēc man tiek sūtītas PM?

11) reāli garš iemeslu saraksts, pareizi?

12) gribēju odiņam uzprasīt, kad būs reāli jaunais mūviks

13) gribēju uztaisīt 13) punktu garu listi un tagad KATRS, kas šito izlasīs un neiebāzīs īkšķi dibenā, būs atbildīgs par lata devalvāciju. Viņu taču devalvēs, pareizi? Ai, es vispār nezinu, bet nu man liekas, ka devalvēs gan.

tā, par ko mēs te runājam?

Link to comment
Share on other sites

grūti noticēt :)

Pagājušajā nedēļā Latvijas Banka (LB), pērkot latus, bankām pārdevusi 134,5 miljonus eiro (94,52 miljonus latu), liecina LB mājaslapā pieejamā informācija. Kopumā šajā gadā LB, pērkot latus, bankām pārdevusi 670,57 miljonus eiro (471,27 miljonus latu), bet kopš pagājušā gada septembra beigām LB pirkusi latus, pārdodot 1,828 miljardus eiro (1,284 miljardus latu).

Link to comment
Share on other sites

ok priekš macho sākšu vākt visus draugiem.lv jokus kas ir tajā ''ES ŠOBRĪD''

Blondīne zvana uz lidostu.- Labdien, cik ilgi ir jālido no Rīgas līdz ANTARKTĪDAI? - vienu mirklīti! - Paldies. :D

Kāpēc F1 sacīkstes nerīko Krievijā? Tāpēc, ka te 5 sekundēs riteņus spēj ne tikai noņemt, bet arī pārdot

Alkohols tiešām saīsina dzīvi! Ja no rīta neiedzer - diena tāāāāā velkas!

Mūsdienu modernā puzle- nopērc 30 belašus un saliec kaķi!

Jaunais milionārs saka zīlniecei: Es sapņoju ka esmu kartupelis,ko tas nozīmē? Zīlniece:vai nu tevi pavasarī iesēdinās vai rudenī novāks (labākais pašreiz)

Politiķi ir kā putni - uzdirš tautai uz galvas un aizlido atvaļinājumā

Ja lopam priekšā noliks 2 spaiņus - vienu ar ūdeni, otru ar šņabi, lops dzers ūdeni, tādēļ nebūsim lopi un dzersim šņabi

Jaunietis ar plaukstu no Gaujas dzer! Jānis:Tas ūdens ir netīrs! Jaunietis:"Što ti skazal?"* Jānis:Es saku-ar abām rokām smel,ar abām rokām!

Dzērājs autobusā apvemj priekša sēdošajai sivietei muguru. Sieviete: -Cūka, ko tu dari? Dzērājs: -Pati cūka - paskaties kāda Tev mugura

Kad biju mazāka nepatika iet uz kāzām,jo visas tantes bakstīja ,sakot: "Tu nākamā" Viņas to pārstāja darīt kad es tāpat sāku uzvesties bērēs

Kad Dievs daliija smadzenes sportistiem bija treninjsh... :D

Nu viss ceru, ka kādam 2 min. no dzīves padarīju interesantākas

Link to comment
Share on other sites

O! Bus paslidejusi garam man tie pedejas nedelas 134 miljoni. Varbut delj saceltas azhiotazhas? Bet kuram tad ir tik lielas latu rezerves? :) Skaidrs, ka devalves. Nekas cits jau neatliks taja momenta, kad budzehts bus pakalja un pensijas ari vairs samaksat nevares! ;)

dogy - par gauju joks labais! :D

edit:

nu par to devalvaciju - ka macho raksta, tad 1,2 miljardi latu ir iepirkti pret eur no pagajusha gada septembra. Tas nozime, ka tieshi par tadu pashu daudzumu ir palicis mazak naudas apgroziba. Ja parekina uz cilvekiem, tad tas ir gandriz 1000ls. Ja si nauda butu aprite, tad ta visu laiku lenam ietu uz rinki un nestu ari valstij nodoklus, kuri piltidu budzetu un butu nauda, par kuru maksat pensijas, algas u.t.t. Dotaja situacija shi nauda stav Latvijas Banka un to /toeretiski/ nevar teret, jo ja tas tiktu, darits, tad ta butu nevis budzheta teresana, bet gan arvalstu valutas rezervju tereshana kas IR TAS PATS kas devalvacija. No otras puses - ja sho naudu neteres (nedevalves), tad naudinjas ar ko grozities mums visiem paliks aizvien mazak un mazak! Galu gala - visi tachu saprot, ka nauda vienmer atgriezhas valstij.

edot2: te ari atbilde uz jautajumu, ko dotu taloni. Ja valsts spetu garantet, ka pa taloniem var dabut tikai IPASHI razotu maizi/edienu, kam razhoshanas izmaksas ir tikai LVL, tad varetu krietni samazinat problemu ar naudas samazinasanos apgroziba.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

rezerves bankai vēl ir pietiekami palikušas pāri un tā IMF nauda arī ir domāta taisni šādām lietām, lai varētu noturēt lata kursu.

viss patreizējais plāns ir tainsi balstīts tikai uz vienu lietu - ka nebūs devalvācijas, un tā arī būs. labi, precizēšu, external devalvācijas nebūs, bet internal gan būs un jau notiekās.

Link to comment
Share on other sites

to IMF naudu tak viņi atkal grasās nedot.

dogy - par kartupeli bija ok, pārējos biju dzirdējis

odiņ - tā nav atbilde uz jautājumu "kad", jo tā neko nepasaka par konkrētu laiku. It īpaši ja es prasīju kad REĀLI būs.

cilvēkiem vajag apgūt labāk māku atbildēt uz jautājumiem. Vajag izskaust šo te prikolu ar "Ko tu te dari?" "Es tikko atnācu". Nu NAV tā atbilde uz jautājumu KO tu dari. Nu nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja rr - rezerves banka ir palikushas pari, lai latam saglabatu ta patreizejo vertibu, bet ar tam rezerverm NEVAR maksat pensijas vai algas vai socialos pabalstus. Labi - nedevalvejam latinu, bet kadu tad gimi radis pensionari, kad viniem nocirps pensiju par 40%?

Tas, ka tagad raksta, ka pensijas neaiztiks un ka ari devalvet netaisas, tad ir bullshit. Vai nu viens, vai nu otrs, jo savadak NAUDAS vienakarsi valstij NAV. Un nekadu aizdevumu mums neredzet ka savas ausis pie sitada budzheta deficita, BET MAZAKU deficitu nav iespejams dabut nesamazinot pensijas.

Visi raksta, ka devalvacija nav zales, bet inde. BET cmon! JA kaja ir sakusi jau put, tad skaidrs, ka tur zales nelidzes. Jagriezh nost! :/

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Izdzēsti 3 bezsakarīgi posti. Man patīk spams, arī stulbs spams, bet šis jau bija pārāk stulbi.

jāiet šodien vandīties pa veikaliem, pārāk daudz naudas kontā, jāsapērkās lietas, lai pēc devalvācijas nav jākož pirkstos :)

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tagad raksta, ka pensijas neaiztiks un ka ari devalvet netaisas, tad ir bullshit. Vai nu viens, vai nu otrs, jo savadak NAUDAS vienakarsi valstij NAV. Un nekadu aizdevumu mums neredzet ka savas ausis pie sitada budzheta deficita, BET MAZAKU deficitu nav iespejams dabut nesamazinot pensijas.

Visi raksta, ka devalvacija nav zales, bet inde. BET cmon! JA kaja ir sakusi jau put, tad skaidrs, ka tur zales nelidzes. Jagriezh nost! :/

Beefs

vai tad tu tik ču ču nejauc, kas tās par rezervēm tādas ir. lai notūrētu latu stabilu nekāda nauda netiek zaudēta, būtībā latvijas bankā tikai maina eiro pret latiem. nekāda nauda nepazūd tajā procesā. ja ir pārāk liels pieprasījums, teiksim pēc euro, kas patlaban arī notiek, tad lai noturētu pieprasījumu un piedāvājumu vienādā līmenī, tas ir, lai valūtas kurss nemainās, tad centrālā banka iesaistās un maina euro pret latiem.

Link to comment
Share on other sites

jāiet šodien vandīties pa veikaliem, pārāk daudz naudas kontā, jāsapērkās lietas, lai pēc devalvācijas nav jākož pirkstos :)

man tev labāks ieteikums - nokonvertē uz euro, sagaidi devalvāciju, nokonvertē atpakaļ uz latiem un TAD ej sapērcies lietas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...