Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas.


Recommended Posts

Labdien

Gigna uzturos jau 4 gadus.

veeletos lugt xslay un xkick

ludzu jo paradoties sms palielinajas speletaju daudzums kuri nepilda misiju, ir neiecietigi viens pret otru utt.

daudzi ir pargajushi uz tf2

parsvara speleju no 21.00 - 3.00

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=35487

ieteikt mani varetu good men

pub

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

nu atkal es :) Es jau nēsmu cietsirdīgs,bet skatos ka visi izmanto manu labvēlību lai kādu iesaku :) A vai tad Adiks nav bijis admins? Es par 90procenti biju parliecinats ka tu jau tāpat esi admins :) Nu jaa Ads es jau zinaju,bet ariii tavaa gadiijumaa biju droshs ka esi admins...Es nezinu vai nav jau pa daudz,to jauno adminu,bet taa kaa es biju droshs ka tu jau it kaa esi admins,tad jau neko tas nemainiiis :) Jaa vakaros vinsh ir manaams serveriii... RECeklis

Link to comment
Share on other sites

hmm, man ar likaas, ka Adikam ir tiesiibas. O_O anyways, atbalstu. pipars normaals un suudus, cik es atceros, serverii nav taisijis.

p.s. Godmani, tevi visi izmanto kaa lelli ! :tadaa:

Link to comment
Share on other sites

HEYA !!

A nah online time tāds maziņš ;/ ?? Man piemēram virs 400 :DD

Bet ja nopietni, tas ir vienīgais negatīvais punktiņš pie kura var piesieties

REC

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Good Men un Pinky gigna ir divi adiki viens speelee ar nick The Adik otrs ar nick Adik. Shajaa gadijumaa tiesiibas prasa The Adik un jaa tam speeleetaajam ar nick Adik ir vai vismaz bija pravas, bet cik zinaams vinsh vairs nespeelee.

Ja par teemu shitam Adikam arii var dot pravas tikai manupraat vajag arii likt banu klaat. Slay, kick taadas parashnaas pravas viens ir :D

REEC!

Link to comment
Share on other sites

agraak ir gadijies kko neapdomatu uzrakstit bet tas jau ir bijis laicinju atpakalj.

un es prasu tikai xkick un xslay

paldies ads, lavrx, pinky un goodig :)

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...