Jump to content
GIGN Forum

Ihack


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vieniigais aarzemju trakeris no kura kko velku ir bitsoup.org, bet savaadaak tikai hack izmantoju.

Link to comment
Share on other sites

betnu kaa ir ar tiem torrentiem? cik saprotu, tur tiesaam ir +/- VISS, atskiriba no DC hubiem, ja? varbuut kaads var man ieteikt kaadu labu torrentu/trackeri/whatever kaa to sauc (noteikti der arii aarzemju) vai veel labaak - atsutit ielugumu, ja to vajag lai lietotu.. wink.gif [email protected]

Novelc bittorent klientu - man ir bitcomet, bet taa mauka eed daudz atminjas, no otras puses - nav nekas IIPASHI traks, taa ka patlaban dziivoju uz bitcometa.

Kad esi novilcis to, tad arii viss ir ok. Ieluugumu aizsuutiiju, saregjistreejies, un vari chekot ko gribi novilkt. Tur ideja taada ka saakumaa vajadzees tev atstaat iesleegtu to progu, lai tev UL uzkachaajas. Saakumaa tas taa piseliigi - peec iespeejas ilgaak jaatur valjaa taa proga lai ratio uzdziitu.

Vispaar es pats izlasiiju ihacka FAQu un viss bija skaidrs. Kopumaa man nepatika tikai pats saakums, tagad aplaadeeti jau ~80gb taa ka ir ok. Ja vajag kaut ko specifisku (tur jau reaali ir tikai staffs kas ir jauns, vai kas ir ticis pieprasiits), tad sheit ir saraksts ar aarzemju trakeriem. Otrajaa poustaa otro un tresho trakeri izmantoju ik pa briidim.

Nu karoch skaties happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...