Jump to content
GIGN Forum

The Sims 3


DeSaa
 Share

Recommended Posts

Jāuzmet acs noteikti būs, kā nekā viena no visu laiku top10 spēļu sērijām. Te jau var daudz runāt, ka šī ir bābu spēle un sūds, bet nu EA zina kā taisīt naudu. :)

p.s. cik dzirdēju, šeit vairs nav tikai savas sētas ierobežojums. Varēs staigāt pa svešām sētām un pavest skolnieces :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār no sims esmu mazliet tikai The sims 2 spēlējis un bija tīri interesanti...

~80% ieinstalēti pectam editošu vai, ja kāds kautko būs uzrakstijis, kā man patīk un cik tālu var staigāt un visu pārējo ;)

Link to comment
Share on other sites

samurajam ir māsa? :o Cik viņai gadu ir?

Bet nu lol, priekškam taisīt tādas spēles kā Sims, tāds spēļu žarns nevienam nepatīk (es runāju globāli) labāk tā EA daļa kas taisa Sims, sāktu sadarboties ar kādu citu firmu un uztaisītu 2009. gada FPS šūteri (Crysis turpinājuma turpinājums :khehehe: )

EDIT: Ooo, bet viņa izskatās uz 17-18 gadiem, :( , viņa kaut kāda pr0 g31m3r3? Jo profilā viss smalki aprakstīts par datoru detaļām, vai arī tu tur uzdarbojies? :khehehe:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Ņjā, bet tomēr Simsi paliek simsi un līdz ideālai grafikai vēl tālu... Bet nu itkā jau nav slikti, jo, ja to visu sīko grafiku attēlotu izcilā veidā tad The Sims 3 pārspētu pat GTA IV un vēl dažas spēles :D

Man personīgi īstenība simsi neliekas diezko jautri, kaut gan pa retam var pačakarēties... Man nepatīk, ka viņa tomēr ir kā stratēģijas spēle un tas, ka tur ir baigi daudz fīčas un nevar izdomāt ko darīt :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tā.. Pagaidām apmierina, bet sāku saprast, ka man tāda tipa spēles garlaiko.. TF2 100% labāks :D

Nu labi, tās nav salīdzināmas spēles!

Jap var staigāt kur vien iegribas un tā... Varbūt pašu jautrāko vel nēesmu apguvis.

A nav tā, ka simsos var tikai staigāt apkārt, strādāt draudzēties(runaties utt), un darīt ikdienas darbus?

Link to comment
Share on other sites

:)

arī man tas ir tas, kas velk, 2 daļu spēlēju, 3? tā trešā daļa tiešām nav feiks? Iznākšanas datums ir 5 jūnijs :whistling:

forši ir uztaisīt sīko un iemūrēt viņu sienās, lai sprāgst nost :muahaha:

lamāt kaimiņus, arī tos dedzināt :muahaha:

nu viss fans man ir nosvilināt pēc tam visu :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:)

+1 :D

BTW Sims bija mana pati pirmā spēle, es tik todarīju kā mājas būvēju :D

Opāā, kādi jaunumi. Samurajam ir māsa? Hehheh, viņa arī cūciņas snaiperē? :D

:)

p.s. cik dzirdēju, šeit vairs nav tikai savas sētas ierobežojums. Varēs staigāt pa svešām sētām un pavest skolnieces :)

OPĀĀĀ!

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu bija jau vieni simi, kurus varēja spēlēt netā, tikai tie bija s**i ---> The Sims: Online

:muahaha:

lamāt kaimiņus, arī tos dedzināt :muahaha:

nu viss fans man ir nosvilināt pēc tam visu :muahaha: Šitas ir labs :D Pats vecajos simos ar kodiņiem tā darīju :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...