Jump to content
GIGN Forum

cilveeks \m/


dEus
 Share

cilveeks ir loxs ?  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

LooooL!!! karoche daljinja no mana un cilveek aprivaataa!!!! Sorry cilveek, bet es taaaaaaa biju paarzviedzies!!!!

[ 17:29:47 ] (Lethal) paga

[ 17:29:53 ] (Lethal) me veel vienu linku tef izmetiis (domaac shitaa topica linku)

[ 17:30:00 ] (aJk|cilveeks) zinu zinu

[ 17:30:01 ] (aJk|cilveeks) nemet

[ 17:30:02 ] (aJk|cilveeks) zinu

[ 17:30:09 ] (Lethal) uzskati to par savu statistiku

[ 17:30:16 ] (Lethal) katru dienu vari paarbaudiit

[ 17:30:24 ] (aJk|cilveeks) ndea

[ 17:30:37 ] (aJk|cilveeks) tas buutu tas pats ko es piemeeram par 4tus uztaisiitu topic par teviim

[ 17:30:44 ] (Lethal) ha ha ha ha

[ 17:30:45 ] (aJk|cilveeks) par tevi ar visi buutu \m/ domaas

un veel... ne pa teemu, bet man liekaas nenormaali smiekliigi -

[ 17:28:24 ] (Lethal) neesu es nekaads teevs, bet savas admina tiesiibas izmantoju prieksh taa kam taas ir domaatas

[ 17:28:26 ] (aJk|cilveeks) man ar buus savi principi kur tev vareeshu ieriebt

[ 17:28:29 ] (Lethal) un tas ir - banot taadus kaa tu

Link to comment
Share on other sites

LoooooooooL kad es tev kauko taadu buutu teicis ? dorks paraadi konkreetus vaardus ne kauko izdomaa ! auns .. tjip vienreiz tu biji teicis ka tu esi lox taa smeejies nebiju ilgi ! tici ? jhatka.gif

Shitais posts ar pa tevi daudz ko paskaidro un izsaka kaads tu esi smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

vaards lohs gan diezvai vinju apziimee bet nu iipashi taalu no patiesiibas tas laikam nav...

teikums "man ar buus savi principi kur tev vareeshu ieriebt" manii vienkaarshi radiija neizpratni....

+ man liekas ljaunaakais ko kaads vareetu cilveekam izdariit ir iznjemt "\" un "/" pogas no klaviatuuras....

Link to comment
Share on other sites

dorks paraadi konkreetus vaardus ne kauko izdomaa !

khe khem... bija variants kad me ar shamo runaaja privaa mircaa (ieprieksheejais maneejais posts ir no taas pashas sarunas) un cilveeks man saaka braukt virsuu tipa me kaukur esot bljaavis: "es esmu CS teevs, Papa, Dievz (u.t.t.)" bet liidzko es vinjam paluudzu paraadiit konkreetus faktus ka es taa esmu teicis (tb screenshot vai ko tamliidziigu) cilveeks nez kaapeec apklusa - apraavaas...

Taapee cilveek nespried peec sevis dry.gif

Btw cilveek kaadaa sakaraa tu visu laiku dirsi tipa apollo un GIGN konkreeti smird, bet veeljoprojaam diezgan biezhi paraadies uz GIGN servera??? Sakaraa ar to ka es tikai nesen dabuuju tiesiibas, es vienkaarshi neuzdrixtos likt banus, bet nu citaa gadiijumaa tef buutu bans liidzko paraadies spectatoros...

Cilveeks must die!!!

Link to comment
Share on other sites

ziniet dzeki, palasot te juusu komentus, taads iespaids rodas.... visi ahuna krutie un nodirsh vienu cilveku, kursh kautka megina atskirties no parejiem.. ziniet pashi neesat labaaki..

nerunaasim jau par \m/ deus - kursh te briizhiem meetaa sho un to irc'aa... tik ka dziivee. ta seezh klusinsh.. u.tt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...