Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nē, Visvaldim niks ir Visvaldis Bargais. :)

Starp citu, visiem darbinieku apmācības uzņēmumos (darbinieku skaits virs 30) strādājošajiem būtu ieteicams pāriet uz citiem uzņēmumiem (sk. Market -> Job Market), ja jūsu specialitātē un prasmes līmenī ir brīvas darba vietas uzņēmumos ar mazāku darbinieku skaitu. No darba var atkāpties 3 dienas pēc pievienošanās uzņēmumam.

Link to comment
Share on other sites

Kā es eju iekšā man rāda

Maintenance. We?ll be back soon.

There are just a few things we have to check from time to time to make your experience in eRepublik more pleasant. Meanwhile, you can see what's new on the eRepublik Blog or learn something from the eRepublik Wiki.

Link to comment
Share on other sites

Izdzēs pārlūka datus, nospied F5 un nebūs tev nekāds maintenance. :)

Link to comment
Share on other sites

GIGN oficiālais referālis ir http://www.erepublik.com/en/referrer/tehworm. Pārējie šeit tiks dzēsti. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti GIGN partijai. :)

Pirmkārt, uz vienu e-pastu var nosūtīt vairākus ielūgumus. Otrkārt, ielūgumi mēdz nākt ar nokavēšanos, kas var nepacietīgajiem likt reģistrēties ne no ielūguma.

Link to comment
Share on other sites

mēģinot piereģistrēties pēc vbyuera ielūguma man izmet šo te - CSRF attack detected.

wtf?

ā un vel kas, ja es izvēlos reģionu Zemgale, kas ir Somijas īpašumā pašlaik, tad tas nozīmē, ka būšu soms?

un kad mēģinu pēc cita ielūguma piereģistrēties rāda, ka name already exists, tātad mani ir piereģistrējuši laikam ar to vbyuera ielūgumu.

Kautkāds nereāls šits, ar citu ielūgumu piereģistrējos normāli un vel tas reģistrācijas apstiprinājuma vārds bija INVALIDS, ahujeļi vispār džeki :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

un ref = invit"?

Ir neliela iespēja, ka mūsu centieni varētu neizdoties un ka Zemgali mēs varētu neatgūt tuvākajā laikā, tā kā Zemgalē varbūt vērts reģistrēties tikai, ja ir vēlme strādāt zemniecības (land) uzņēmumā un attīstīt land prasmes, jo tas ir vienīgais Latvijas reģions ar augstu ražīgumu.

Un, jā, referāls ir vienāds ar ielūgumu, ja tas bija tas, ko tu jautāji.

wtf?

CSRF attack detected uzrādās, ja ir iepriekš izdzēsti cookies, ja nemaldos.

ā un vel kas, ja es izvēlos reģionu Zemgale, kas ir Somijas īpašumā pašlaik, tad tas nozīmē, ka būšu soms?

Jā, vismaz uz kādu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...