Jump to content
GIGN Forum

South Park Cienītājiem


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Your humor is pretty fucked up dude.

lol. visas sērijas, kur notiek kas globāls iekš SP rūlē. es pieņemu tur kas līdzīgs ir tādēļ.

btw southparkzone.com ir visas sezonas +filma. uzreiz var skatīties. kvalitāte diezgan ok. nav jau tā, ka tev vajag HD priekš SP.

Link to comment
Share on other sites

btw southparkzone.com ir visas sezonas +filma. uzreiz var skatīties. kvalitāte diezgan ok. nav jau tā, ka tev vajag HD priekš SP.

Tajā sērijā bija ņirgāšanās par to kā vienmēr kad notiek kaut kāda katastrofa, visi vaino globālo sasilšanu + nedaudz arī tika parodēta paša filma :)

Link to comment
Share on other sites

Arguably "labākie momenti", jo labu momentu tur ir daudz, bet šitie bija labi.

Man, domājot par labākajiem momentiem uzreiz nāk prātā vesela tonna. Pie tam, šajā kompilācijā nebija nekas no agrīnajām sērijām, kur arī ir vairākas megapērles. Kaut vai tā pati čiksa ar beigto embriju pie galvas :D

a pēdējā sezona (13), divas pirmās sērijas esmu noskatījies, ir ok, bet nav vairs tāda bomba kā teiksim 8/9/10 sezona.

Link to comment
Share on other sites

Man, domājot par labākajiem momentiem uzreiz nāk prātā vesela tonna. Pie tam, šajā kompilācijā nebija nekas no agrīnajām sērijām, kur arī ir vairākas megapērles. Kaut vai tā pati čiksa ar beigto embriju pie galvas :D

a pēdējā sezona (13), divas pirmās sērijas esmu noskatījies, ir ok, bet nav vairs tāda bomba kā teiksim 8/9/10 sezona.

Tur jau tā lieta, ka man bija izlasīti kādi 10 momenti no 1-4 sezonai, bet tie video bija kaut kādā mistiskā OGM formātā, kuru ne wmm, ne sony vegas, ne kaut kāds cyberlink neļāva importēt.

Link to comment
Share on other sites

btw, gan jau ka ir konvertieris, kas to ogm "ēd". Neesmu vēl ar tādu formātu saskāries, kuram nebūtu programma, kas viņu pārtaisa uz wmv/avi.

Protams ka ir, bet man bija tāds slinkums papildus cīnīties ar total video converteri, kam beidzās trial versija.

Pats labākais, ka vakar myspace atsūta vēstuli ar to, ka nobloķējusi manus video sakarā ar copyright, bet vēl joprojām tie ir pieejami :)

P.S Cēsis Dzintariņš bundžā 29 santīmus maksāja. Lieldienu akcija kek :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...