Jump to content
GIGN Forum

Enerģijas Dzērieni


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Tie enerģijas dzērieni tieši tevi novājinās. Ej uz stadionu vai vienkārši lēnām paskrien mazus gabaliņus un tā arvien lielākus.

2 km. FTW Cik tad Tev sportā ir? 2 km. ir bullshits :)

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Es parasti kad skola skreju klausijos mp3 un pirmos apljus ritigi leni skreju. Pareizi elpojot caur degunu ieksha caur muti araa. Galvenais nesariities gaisu. Un tad pedejos apljus vnk full speeda cik vien atri vari... Protams pec tam esi zemee metams un riisties ja esi pipetajs ;D bet nu vismaz kka izvilku.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār dzēru tos enerģijas dzērienus pirms sporta vai arī pirms Futbola treniņiem un secināju, ka man ir vairāk spēka bez enerģijas dzēriena nekā ar to :/ Redbull man nāk miegs vispār man tās ir miega zāles :D :D

Dinamite MAn pilnīgi mute sausa un miegs nenāk 24/7 XD

labāk paļaujies uz saviem spēkiem nekā uz Kofejīna :/ ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nesen arī runāju par šo sūdu (tas bija domāts enerdži drinki)

Es esmu daunis, bļē katru dienu bez apstājas pa vienai redbull bundžai un sūds. Man pēdējo mēnesi ik pa laikam iedur sirdī tik spēcīgi, ka nevaru izturēt, un nevaru atmest tos sūdus, ko man uz kliniku jāiet ārstēties no viņiem? lol.

Nedzer tak tos sūdus. Skolotājas saka, ka ja dzersi tad 18gados tev būs pensionāra sirds. :axe:

Link to comment
Share on other sites

Vispār tāds dzēriens, kā Red Bull ir aizliegts tādās valstīs kā Norvēģija, Dānija, Spānija un Urugvaja.

Izdzerot dienā 2 bundžiņas enerģijas dzēriena asinspiediens palielinās par 8%.

Veselības ziņā labāk 1 nedēļu paskrien pa 1km un pēc nedēļas viss būs OK. Skriešanas dienās iedzer cukurūdeni un uzliec uzmundrinošu mūziku.

Link to comment
Share on other sites

Par enerģijas dzērieniem runājot: es tos sūdus varu dzert kā ūdeni, tāpat neko nedod. Labāk izdzeru 2as ekspresso kafijas tasītes.

Ja māk staipīt pareizi muskuļus, tad nesāpēs, bet tā kā nevar noskriet 2km 16 gados , tad es domāju, ka nemācēs arī muskuļus staipīt un kājas tik tiešām sāpēs.

btw, iesaku nodarboties ar kādu sporta veidu (kaut gan jau ir par vēlu), savādāk tikai pie pc sēžot būsi mīkstais !

Link to comment
Share on other sites

lol 2 km.

nu, kad mums nometnēs ir 15km, tad pirmstam ir forši noskatīties labu filmu. skrienot pa to domāju un ceļš vnk liekas neredzams. itkā tu nebūtu klāt. 1 un 2 esi finišā.

bet nu come on. ja nevari 2km noskriet vienkārši, tad tev nekādi sūdi nepalīdzēs.

pats agrāk dzēru bateriju. VIŅA IR FAKING GARŠĪGA! miegs ar nenāk pēctam. ir bijis, kad izsitu 3 no vietas. forša sajūta galvā. tāda savāda. :) bet tā, ka spiedienā baigās izjūtas manu nav.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Man liekas viņš saprata,ka tomēr nevajag. ;)

Bet par pašiem energy drink'iem:

Skaitās jau ļoti kaitīgi,bet uzskatu ka drusciņ dramatizējat.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku vnk pasham paskriet,! saac lenaa riksiiti un paskrien cik vari! ja nevari atputies un meigjini velreiz! Dazhi tadi treninji un noskriesi tos 2km mieraa veesaa! man ariii agrak skolaa besiija skriet garaas distances,bet pec tam kad sapratu ka daru to sevis peec un to visu ar prieku uztveeru un pats kad nebija ko dariit skraidaaju,atkodu fishku ka var parvareet to bezspeeku un talak vnk jatiek lidz finisham! tie energo draizi saks! iesaku kadu bananu apest un jogurtu padzerties pirms skrieshanas!palidz ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...