Jump to content
GIGN Forum

Hakerisms


Psihoner
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

izteiksu tad faktu ka pasaule nav neviena cilveka, kurs perfekti un pilnigi arvalditu PHP shock1.gif taka sac burties cauri GL^_^

EDIT: no sakuma viss ir gruti, sac pamazam un tad klus vieglak rolleyes.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

viss ko varu pateikt ir : nospied un skaties kas notiks wink.gif , es nez ka tev, bet piem ja man stasta es piefikseju daudz mazak lietderiga, neka no savas pieredzes biggrin.gif

EDIT: a kuru progu tu isti novilki, un no kurienes? es ar pacakaresu, tad ja tev vaidzes palidzibu varesu palidzet wink.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Skrien uz graamatniicu, bet nepeerc Aleksandra Ziiverta "Soli pa Solim PHP" pilniigss sviests, vieniigais kas nodereeja bija passi primitiivaakie pamati.

Link to comment
Share on other sites

wacko.gif Labi paldies visiem kautko no 6ita lielaa es bi6ku sajeedzu vel paarlasii6u 100 Reizes tad jau rezdeesim Saku lielu paldies visiem kas piedaliijas un deva atbildes uz jautajumiem !!! Tagad noveliet ari man veksi parvacos uz www.boot.lv forumu tiksimies visi tur tongue.gif Velreiz Paldies! rolleyes.gifsmiliez.de_2523.gif
Link to comment
Share on other sites

jauki rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Macromedia Dreamweaver, bet nu ja tu angleni nejedz tad parsource code aizmirsti chaliit un ej griidas lakot  dry.gif ! programmet jasak ir ar HTML, nu tas ir pamats un vina ietilps no visiem scriptiem pa biskinam, un kkad jasak ar PHP burties !!! tad C++ delphi utt tur ir dafiga vinju !!! un ja tev sitadi jautajumi dodies uz boot.lv forumu !!!
HTML nesatur nekādus skriptus. Skripts ir JavaScriptā, bet ne HTML.

d00h, mājas lapas var veidot ar notepad2, mans vissmīļākais, vai arī praktiski jebkurš teksta redaktors
Notepad 2 rulz. naughty.gif

Un ņemot vērā topika autora intelektu, viņam iesaku labāk darīt ko citu.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Kavacky nu labi labi ja tu ta domaa bet skaties, ka es tavu niku neatceros, skaties ne ko nedari ar kompi un neko netaisi ar savu niku jo var izradiities ka kaada slitka dienaa es tos vardus atceree6os un atrieb6os tev ! Janu tu vieniigi neesi mums krutasi uuuberhakerisimo ? Vai arii smiliez.de_2524.gif Taka nevajag kluut baigam pesimistam, un saku es kautko sasnieg6u a t tupeesi te forumaa un liksi klaat mulkjiigas pieziiimes visos forumos taka vecasi draugs tu esi smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

XD.gif
Link to comment
Share on other sites

Kavacky nu labi labi ja tu ta domaa bet skaties, ka es tavu niku neatceros, skaties ne ko nedari ar kompi un neko netaisi ar savu niku jo var izradiities ka kaada slitka dienaa es tos vardus atceree6os un atrieb6os tev ! Janu tu vieniigi neesi mums krutasi uuuberhakerisimo ? Vai arii smiliez.de_2524.gif Taka nevajag kluut baigam pesimistam, un saku es kautko sasnieg6u a t tupeesi te forumaa un liksi klaat mulkjiigas pieziiimes visos forumos taka vecasi draugs tu esi smiliez.de_2125.gif

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

ko tu stresso ha?? tev no taa kaut kas mainiijaas ka es it kaa spamoju?? 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...