Jump to content
GIGN Forum

Hakerisms


Psihoner
 Share

Recommended Posts

Kaads vareetu pateikt ar ko tas saakas, kaadaas kategorijas tas iedalaas un kaa to izmanto? man intereseetu ar ko saakt, lai leeni kluutu par hakeri, topiks ir gana stuulbs , bet man vienkaar6i interesee ar ko hakeristi saaku6i nodarboties vispirms, no kaa maciju6ies?

Nevajag tos debiilos izsaucienus raktiit un tml, ja nezini nesaki labak neko !

Bet tomeer ja kaads zin tad luudzu pasakiet kaa to lietu gruziit uz preik6u!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

TE nokachaa progu, uzinstalee, restartee kompi un saac meegjinaat kko dariit ar vinju! Tai cauri ir gaajushi 99% 1337 uuber h4x0ri un visi atziist ka taa var visaatraak iemaaciities. Tas celjsh nav iipashi viegls, bet lai kljuutu par hakeri jaaiet cauri gruutiibaam buus. ar to reekjinies.
Link to comment
Share on other sites

Nu nekas pui6i nesanaak es vinju noka4aaju ieliku daudzas mapees un meegjinu uzzinstaleet bet man saka" Nsis Error " Es nevaru atvert to failu !!! varbut kads var paliidzeet?

This installer you are trying to use is corrupted or incomplite.

This could be the result of damaged disc, a failed download or virus .

You may want to contact of this installer to obtain a new copy.

It my be posible to skip this check using the /NCRC command line switch

(NOT RECOMENDDED)

Es nesaprotu man vin6 ir jaaatver caur komand promt ?, ja taa, tad pasakiet ka pareizi jaraksa komand promtaa. Ludzu paliidziet esmu nopietni noleemis izburt 6ito, tikai es baidos vai 6i prograamma nesa4akarees man kompi?

Link to comment
Share on other sites

uzstaisi shortcut tam failam

ar labo peles pogu ieej properties

lodzinjaa target: tam kas tur ir pieraksti klaat /NCRC

spied OK

palaid instalaciju

p.s. pirms taa /NCRC jabuut atstarpei

Link to comment
Share on other sites

Cilveeki miljie man triic rokas pa padusem tek sviedri , bet es to izdariiju, es uzraktiiju to nolapitos tekstu 10 reizes 5 minuutess !!! Kas tagad ir jadara tas bija viss ? Varbut ja tas bija vis kads var ieteikt, kaadu citu hakeriim pamaco6u preograamu, vop6im es esmu nuubs taja zinja , bet esmu optimisma pilns ka man izdosies, tapec iesakeit ar ko talak nodarboties?

Link to comment
Share on other sites

a ko juus psihoneram tur iesmeereejaat?? to kur jaaraxta "nekad vairs neuzdoshu stulbus jaut un naakamreiz jautaashu.."(kaut kaa taa tur laikam bija)?

Link to comment
Share on other sites

Psihoner, maacies programmeet, tad tik viss var aiziet. Hakeri tie passi programmeetaaji vien ir, tik nenormaali labi programmeetaaji, taa vietaa lai pistu citiem maajaslapas nost, buutu labaak gaajussi kaadaa nopietnaa firmaa straadaat. Kautgan tie krutaakie no vinniem drossivien, ka nopelna vairaak pildot visaadus speciaalos pasuutiijumus. 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Iesmereeja iesmereeja man to meeslu 6as pateik6u

^ito meeslu 10 reizes 5 minutees grrr (sviedri lija)

Es nekad vairs nevienam neuzbaziso ar stulbiem jautajumiem un vispirms es pajautasu atbildi googles tantei tongue.gif

Normasl teksts bet gruuts ...

Varbut tomeer kaads pateiks ar ko saakt programme6anaa? Arko saakt ?

Link to comment
Share on other sites

Nu bet maajs lapas taisiti tas ir viens, bet programmee6ana tas atk6kjiraass..., majas lapas uz frontpage esmu megjinaajis taisiit, kautkas jau sanaaca, tikai nebij kur ielikt... Bet teiskim kaa uztaisiit prograamuu kautkaadu ar ko to jataisa?

Link to comment
Share on other sites

iepazisties ar google.lv vai DC++ tad pamekle PHPmanual jeb ari pats php scripta saits www.php.net tur ir manualis, bet tur baigais cakars vinu meklet tatad nu redz samekle un sac pats pamazam studet, laigan vispirms iemacies kautcik HTML scriptu un tad keries pie PHP, bet vizuali visskaistak manuprat var uztaisit ( protams jaiegulda milzigs darbs ) uz javascripta taka lem ko tev vairak vaig, smuku/atru(ASP scripts)/kvalitativu , bet vienalga tev ir jaiemacas iesakumam HTML pamati... (lai iemacitos panem ecluba bezmaksas lapeli un eksperimente).nu sakumam no download.times.lv nolade notepad2 vai arii notepad++ tad lasi to manuali, kuru noladeji un megini kko uzrakstit taja notepad2 vai ++ nu taks paskaties, tur notepadus viegli izprast, bet par PHP manuali ir ierakstits viss, kas vaidzigs... tik jaiebrauc anglu valoda dzili. enivej tur ir ari rakstits ka iedabut to ko uzrakstiji majaslapa un viss parejais taka lasi vien un priecajies un trennejies,GL wink.gif vardu sakot, ja velies LABU LAPU tad tev daaaaaaudz jamacas smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu bet maajs lapas taisiti tas ir viens, bet programmee6ana tas atk6kjiraass...

NE AR KO NEATSKJIRAS !!!nu labi minimali, bet ja nemaki uztaisit homepage tad nemaki ari programmet !!!

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...