Jump to content
GIGN Forum

Ghost Hunters International


h1tex
 Share

Recommended Posts

Runājot par buļļa sūdiem, kas ir biolauks?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Par to Liepajas cietuma varetu but vnk liela reklama gan Liepajas cietumam gan tiem spoku medniekiem. Redz cilveki narmal pelna pikji uz mulkjiem. Es domaju tagad narmal turisti plesis uz Liepaju ja jau shie grib taisit k-kadu ekskursiju pa spoku pedam. Sarunas lai viens mudaks beninjos pasit ar kajam pa sienu un lieta dariita.

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, kamoon. Kā jūs varat apgāzt visus šitos faktus? Kaut vai tas pats "Neizskaidrojami, bet fakts" vai kautkas tamlīdzīgs, kas pa tv3 pa reizei iet. Tur arī ir kadri, par kuriem brīnīties. Nu mana pārliecība 100%īga nav, jo neko tādu pats neesmu redzējis, bet huj zin. Saskatoties šitos video ar tiem spokiem un neredzot pretējus video, kas apgāž tos faktus, vairāk ticu spokiem :) Iespējams, esmu supertrollis, bet par to es jums te skaļi nestāstīšu.

Bļe, es vēl kautko gribēju rakstīt, bet aizmirsu...

Anyway, vasarā aizbraukšu uz to Karostu un palikšu tur pa nakti. Stay tuned!

Āā, jā. Ir tādi orbi (tādi gaiši aplīši), kas iespējams ir arī kādās jūsu fočās. Ir visādas teorijas par to. Vispār es pagāšvasar noskatoties to viģiku, testēju šito prikolu ar tiem orbiem. Uztaisīju bildi katrā istabā. Nevienā telpā to šitu nebija, izņemot vienu istabu. Tur to bija diezgan daudz. Un katrā fotogrāfijā. Tad es uzliku fočikam to režīmu, kad viņš foķē vairākas bildes pēc kārtas. Pēc tam kompī, liekot slaidšovā bildes, varēja perfekti redzēt, ka tie orbi ir kustībā. Tad liku sunim istabas vidū sēdēt un foķēju viņu ar to pašu režīmu (sunim jauns albums draugos). Tad vēl lielāks abloms. Tie sūdi atkal kustībā. Bet pāris to orbu ir starp kameru un suni, bet citi ir aiz suņa. To varētu attēlot šādi:

\/ orbs \/ suns

O___--,,--,,[`.`]__ VAU!

_O__--,,--,,[`.`]__

__O_--,,--,,[`.`]__

___O--,,--,,[`.`]__

____C-,,--,,[`.`]__

_____--,,--,,[`.`]__

_____--,,--,,[`.`]__

_____--,,--,,[`.`]__

_____--,,--,,[`.`])__

_____--,,--,,[`.`]O__

_____--,,--,,[`.`]_O_

_____--,,--,,[`.`]__O

_____--,,--,,[`.`]_WTF?_O

Davaj, peace out!

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī pieturos pie faktaq, ka tie visi ir iztēles augļi, tomēr pastāv manī arī ticība, ka viss nevar tik vienkārši notikt pats no sevis, izzust, parādīties, skanēt, čīkstēt utt. No vienas puses dīvaini var šķist arī neticība visam šitam, arī par dzīvību uz citām planētām, bet tos visus priekšstatus jau rada tas, ka tos kas tam tic un domā, ka tā ir, uzskata par jukušiem :D Bet ko nu te izplūst, atkal varam malt vecās pupiņas par to, ka katram ir savi uzskati un pieredze šajā jomā :)

Link to comment
Share on other sites

Skanjas vecas majas nav nekas uuber kruts... pamati seežas, koks izpleshas vai saraujas un tada gara. Maja saskjiebjas paradas skanjas. Spares viena pret otru čiikst un ta var turpinat mūziigi. Tapat ari veejsh taisa visadas skanjas... Laukos bij tads prikols ka galda tennisa bumbinja itka nokriit un sitas kamer apstajas bet nu maja bija veca un neviens neparbijas. Tepat Riiga siiks budams dzirdu k-kadus troknjus izradas kakjis beninjos kroplis njaud.

Link to comment
Share on other sites

Par kādiem faktiem tu runā?

Āā, jā. Ir tādi orbi (tādi gaiši aplīši), kas iespējams ir arī kādās jūsu fočās. Ir visādas teorijas par to. Vispār es pagāšvasar noskatoties to viģiku, testēju šito prikolu ar tiem orbiem. Uztaisīju bildi katrā istabā. Nevienā telpā to šitu nebija, izņemot vienu istabu. Tur to bija diezgan daudz. Un katrā fotogrāfijā.

Nopērc labāku digitālo fotoaparātu.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār uz to galu nebraucu. Tas noteikti Alojas krējums.

Par staiceliešiem ķip nē? :D Normāli centrā ceļam sniegavīru 2 naktī. Un no staiceles 2 mašīnas sāk driftot caur Aloju. Mēģināja nobaidīt vienu mums, itkā braucot virsū. Pēc tam kautkur nosvīda. Gājām pēc tam dusmīgi mājās, bet haļava. Uz lidlauka vienam bendža beigusies. Un mēs 4 purni uz 2 Staiceles mašīnām. Haha. Fail! Un pirms nedēļas tā pati mašīna vienu mūsējo mēģinājusi no ceļa nobīdīt, par to, ka čaļi aizbrauc uz Staiceles disko.

Vēl Karogos man bars mēģināja piesist. Mani "čomi" visi aizbēga, bet tas jau nav iemesls, lai padotos :D

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

vnk daudzi zinami no Staiceles un pats ari tur esmu lidzi nesajies ar tam mashinam. Visi vnk psihi ar bratanu ari izsmerejam mashinu pret kokiem. Man tur lauki vnk pa retam aizbraucu vairak uz vasaras pusi pajaret kadu lauku meiču.

Gan jau ka sarkans pasats un peleeks bmw? vai ari jirshu sarkans mersis? :D

ble mes offtopic taisam!

Link to comment
Share on other sites

Mhehehe. Man gan šis nopietnais raidījums lika jauki un saldi parēkt, un iemācīja, kā pareizi izrunāt dažus latviešu vārdus angliski. For example:

1. Karostas cietums? Nekā nebija - drīzāk "Kerosta sītums"! (kur uzsvars ir vairāk uz "o" un "u" burtu gandrīz vai neizrunā)

2. Liepāja? Arī šoreiz nekā nebija - drīzāk "Leijapaja". Par otro es visvairāk ņirdzu, īpaši tad, kad raidījuma gaitā ik pa brīdim parādījās uzraksts "The Investigation, Liepaja, Latvia" *DUN DUN DUUUUN*.

Bija arī smieklīgi daži dramatiskie momenti, no kuriem varētu izcelt vienkārši ģeniālu komandas nosaukumu GHI jeb Džī Eič Ai!! Blood, šie džeki ir vienkārši cool!

Link to comment
Share on other sites

sulik, atceries kautkвds, ko teica mircв wizards. kфkвds. izcili. hahahahhahahaha viтр arо kruta izrunвja,

bahh, рito vajadzзs kaut kad atkвrtot :)

n00ke - lol. fakti :D viss kas par tiem sыdiem ir - kaut kвdi leimi video. Paskaties teiksim seriвlu haunted - man bija grыti vienu sзriju noskatоties, bet es mзмinвju. Lielвku sыdu иupu nebiju redzзjis.

Link to comment
Share on other sites

es kkādu ūberpro video skatījos, par spokiem. noskatījos - ticu. tur tāda šīze bij. karoč čaļi ieraksta video klipu, un pēc tam saktoties filmēto, redz, ka viens skatītājs aizmugurē ir vecā formas tērpā ( zoss āda tikko bij ), un protams, ka pameklējot noskaidrojās, ka tur ir kkādi armīnieki apglabāti. da tur viskaut kas bij.

Link to comment
Share on other sites

HL, tas par ko tu runā bija tajā video, ko n00ke teica "Ghosts on tape" . Noskatoties par Liepāju tik tā vien bija, bet tiešam, kad noskatījos to otru video, manas domas nedaudz mainījās. Bet par to džeku, kas tur stāvēja, viņam nebija forma laikam, bija tikai melns metelītis un sejas forma gaišā krāsā. Nū jā, tā jau tas ir, kā viens minēja, piemēram, mēs ar HL to džekiņu redzējām abi, bet viņš redzējā formā, es mētelī, tiri iztēlē. Bet tur kaut kas bija !!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

............................................________........................

....................................,.-??...................``~.,..................

.............................,.-?...................................?-.,............

.........................,/...............................................?:,........

.....................,?......................................................\,.....

.................../...........................................................,}....

................./......................................................,:`^`..}....

.............../...................................................,:?........./.....

..............?.....__.........................................:`.........../.....

............./__.(.....?~-,_..............................,:`........../........

.........../(_....?~,_........?~,_....................,:`........_/...........

..........{.._$;_......?=,_.......?-,_.......,.-~-,},.~?;./....}...........

...........((.....*~_.......?=-._......?;,,./`..../?............../............

...,,,___.\`~,......?~.,....................`.....}............../.............

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-?...............

............/.`~,......`-...............................\....../\...................

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....

.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................

...................`=~-,,.\,...............................\.......................

................................`:,,...........................`\..............__..

.....................................`=-,...................,%`>--==``.......

........................................_\..........._,-%.......`\...............

...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...