Jump to content
GIGN Forum

Bans No Lil Nigga


cannonfodder
 Share

Recommended Posts

Chaw atkal shoreiz mani ir pavisam cita teema shoreiz mani ir nobanojushi par WH es uzskatu banu nepamatotu, jo es neesmu jauns speleetaajs tas ir pirmkaart otrkaart man ir steamotaa spelee un servers arii ir steamots tapeec par paliigprogrammaam ir VAC ban bet kaa redzat man nav VAC bans tapeec es esmu tiirs man ir demo kur juus varat lemt un apsudzeet mani vai apsudzeet niggu par mistake tas ir viss ko gribeeju pateikt

Un prasu unban

Demo ---> http://pussy.gign.lv/tf2.gign.lv/2009-03-0...cp_badlands.zip

Link to comment
Share on other sites

lol,ir taču čīti ko vac neķer :D,pietam tu pats teici ka tev ir bans perm @ ks*,kas mani vēl pārliecināja ,man jau tu šķiti aizdomīgs no pirmās spēlēšanas reizes @ gign.

Es nezinu kāds paskātas to demo,čītojis tu noteikti esi gigna nezinu vai šoreiz arī ,bet čīto tu 100%

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

:D,pietam tu pats teici ka tev ir bans perm @ ks*,kas mani vēl pārliecināja ,man jau tu šķiti aizdomīgs no pirmās spēlēšanas reizes @ gign.

Es nezinu kāds paskātas to demo,čītojis tu noteikti esi gigna nezinu vai šoreiz arī ,bet čīto tu 100%

K** serverii man ir bans par lamaashanos un FLAMING uz Titaanu nav par wh

Edited by pchelka
Link to comment
Share on other sites

pchelka, cik Tev gadi?

Tu runā un uzvedies kā mazs bērns, un ja patiešām tāds esi, tad arī nebūtu brīnuma, ja čītotu. Un, ja kas, ja nobano citā mapē, tas ir pilnnīgi pohuj, ja tajā brīdī nečītoji, bet visumā(kopā) kaut kad čītoji un ar to pietiek!

Es neesmu admins, nevaru te lieki pļāpāt, bet nu....

Šā vai tā banu vajag atstāt, jo jūs Bugojat, maitas, kas diemžēl NAV atļauts!

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Par to, ka tu jau neskaitāmas reizes vienkārši ignorē adminu aicinājumus aizvākt savus jump scriptus, jau vien varētu banu atstāt..

Link to comment
Share on other sites

Es esmu etf2l liigaa Accepteets kaa speleetaajs un scriptu man nav es speleeju 4 diviizijas liimeenii un tur visi taa spelee | Jump+duck dod augstu un garu jump kas ir labaaks un es to spiezhu pats un tf2 speleeju jau 4 meeneshus un mana pieredze cw zinjaa ir lielaaka kaut mans vecums ir mazaaks

Link to comment
Share on other sites

vēlējos piebilst.

bļa endij, padomā ko saki. pēc tavas loģikas nobanotajam nav iespējas attaisnoties un arī adminiem nav iespējas pierādīt vainu.

domāju, ka jāņem bans nost.

P.S bet ir viens ieteikums - get a life! and a girlfriend. bļa 83h iekš tf. tu apjēdz, ka no divām nedēļam tu pavadi 3.5 dienas pie tf? 1.75 dienas nedēļā.

mby pievērsies wārkraftam - lielāka nākotne nekā etfl.

vispār mby atstāt...es domāju ir svarīgāk, lai kāds cilvēks tiek pie dzīves nevis mums 1 ekstra pleijers.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

lol odiņ, tas man liekas ir parasts jump + duck sūds. Pie tam tas viņam neko īpašu nedod, jo cik esmu spēlējis ar čali, viņš nav nekāds superspēlētājs.

dauniski arī iemesli - ķipa - ai viņš nečīto, bet man pohuj, jo man liekas, ka viņš čīto. Pēc otra tāda gadījuma MAN LIEKAS, ka lil nigga varētu atvadīties no savām tiesībām. Tā ka es tev, lil nigga, iesaku šo banu noņemt.

Link to comment
Share on other sites

Nav svarīgi, vai tas viņam kaut ko dod vai nē, tas sūds noteikti nav, tā teikt, valves "working as intended". Pēdējos pačos valve kaut ko fixo:

5. marts

# Added a duck timer that prevents duck spamming while running around on-ground

# In-air, players are only allowed to duck once before they touch ground again

# Fixed several bounding box issues with jumping, falling, and rocket jump air-walking. Bounding box should be much more accurate there now

6. marts

# You can now duck twice in the air. Scout double jumps reset the in-air jump counts

# Increased the jump velocity to account for the tuned bounding box sizes. Jump height should now match the prior-to-last-update heights

# Added "tf_clamp_airducks" convar, set to 1 by default

* Setting it to 0 will remove all constraints on ducking while in the air. Useful for servers running RJ challenge maps

Nezinu īsti ko šis viss maina, bet jump gļukus vairs neesmu redzējis.

škiet, ka viņam nav unban.

Vakar kāds laikam jau bija banu noņēmis, šķiet redzēju viņu serverī.

Link to comment
Share on other sites

jap. bij kāds jau pacenties.

P.S bļa sūda valves update jaunais.

kr4 db 2 stage. uzbrūkošā puse, kad iet virsū ir tā kreisā māja ar to sparugu lejas stāvā, kur ir aptieka, metāls un parasti ceļ sg. vairs nevar izlekt viņa cauri vairs.

šodien kā idiņš uzlecu uz malas un grasos līst cauri, bet nevar.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...