Jump to content
GIGN Forum

Lineage2 Interlude Pfficialajs Serveris Latvija


sasasas
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Neesmu Lineage nopietni spзlзjis kopр visur bija C1. Tagad gribвs atkal pamзмinвt. Varbыt kвds var ieteikt kвdu normвlu serveri? Tagad skatos visвdas tur interlыdes un glфrijas jau iznвkuрas... neko nevaru saprast. Viens no galvenajiem kritзrijiem ir lai bыtu normвls cilvзku daudzums online.

Link to comment
Share on other sites

Azure Gaming

Pilns C5 ( un ar pilns es domāju straight up for real pilns, bez bugiem, ar visiem bosiem utt. )

4 vai 10 aprīlī tiks atvērts jauns serveris, kuram visticamāk būs vai nu 5x vai 10x rate. (visi rate vienādi).

Jaunajā serverī (tur šobrīd divi jau ir, bet sākt tajos jēgas nekādas) būs vairāk cilvēku nekā tev gribēsies. Tiešām, sākumā mobus, ko sist būs pat grūti dabūt. :)

Gaidi līdz aprīlim un uz priekšu.

Un jā, par valodu. Spēlē no visām malām, austrāļi, amerikāņi, dievidamerikas valstu pārstāvji, austrum/rietumeiropiši, skandināvi, pat nafig no tuvajiem austrumiem čupa.

Reti redz kaut ko citu kā angļu valodu General čatos, tākā viss smuki, nekāds moonspeak.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju frintezzā, 7x serverī, esmu apmierināts, lagu maz, bagu maz, pagaidām neesmu redzējis, ka kaut kas nestrādātu un spēlētāju netrūkst.

Vienīgais, kas man tur nepatīk ir tas, ka tur spēlē daudz Dienvid Eiropieši un Poļi, kuri neprot Angļu valodu.

ak jā, serveris stāv uz interlude bāzes.

kendij, ja sāksi spēlēt, tad naudu man neprasi :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Par ŠITO labāku nezinu , nekad nevienā serverīnav mazāk par 1000 cilvēkiem online , dažos ir pat 5000 un 6000 cilvēki.

Bagu nav / lagi , ja ir normāls internets , tad arī nav [ man ir lattelecom DSL 10 mb/s un viss ok ] / kr4 viss ko vajag .

Ir x1 , x5 , x55 x3 serveri !

Tas ir Lineage 2 Gracia Final update Epilogue !

Edited by dasters
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...