Jump to content
GIGN Forum

Amx Komandas


Recommended Posts

Man ir viena mad.gif probleema mad.gif Kaa es varu uzstadit admina tiesiibas ? ja man ir palaists vis amx vop6im dariju taka worms stastija viss amx man iet tajos failus arii liidu smiliez.de_2477.gif Visu tur izlasiju anglju valodu saprotu labi bet neatradu kaa var palasit admina tiesiibas , tas noteikt ir smiliez.de_2551.gif vienkaar6i bet me to nemaak. Un vell es buutu pateiciigs ja man pateiktu visas iespejamas komandas ar apraktiem, luudzu iedodiet saiti kur tas vis ir apraktiit un ka pielietot Es zinu esmu smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

amxmodx/configs/users.ini-adminu tiesiibas tur var uzlikt

cstrike/liblist palaid ar xml editoru un nomaini gamedll uz "addons/metamod/dlls/metamod.dll" aa un protams apskaties vai tew ir metamodaa plugins.ini un tur raxtiits win32 addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm.dll nu tagad ja tas viss ir tew buutu jaaiet amxmodx aaa man ir vajadziigas 3 komandas amx_csay-tas lai kaadu uzraxtu uztaisiitu uz ekraana amx_say vnk malaa paraadiisies uzraxts kaadu raxtiisi amxmodmenu-to uzraxti speeles consolee kad esi connectojies serverii tur buus viss kas vajadziigs nu viss ceru ka neko te neuzraxtiiju neko nepareizu bet vse cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

aa un ja kas un tu esi totaals smiliez.de_2551.gif un admina tiesiibas nemaaki uztaisiit tad es raxtu shitaa "tava ip" "parole" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" tie peedeejie divi ir tavas tiesiibas un tie prikji kas ir users ini saraxtiti...

Edited by dziparzz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man ir viena  probleema  Kaa es varu uzstadit admina tiesiibas ? ja man ir palaists vis amx vop6im dariju taka worms stastija viss amx man iet tajos failus arii liidu  Visu tur izlasiju anglju valodu saprotu labi bet neatradu kaa var palasit admina tiesiibas , tas noteikt ir  vienkaar6i bet me to nemaak. Un vell es buutu pateiciigs ja man pateiktu visas iespejamas komandas ar apraktiem, luudzu iedodiet saiti kur tas vis ir apraktiit un ka pielietot Es zinu esmu

dziparzz kad tiesiibas liek uz IP parole nava vajadziiga

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...