Jump to content
GIGN Forum

Nba09 All Star Game


Fruktainais
 Share

Recommended Posts

:blelohs: Tāds ir mans viedoklis, ja tev kaut kas nepatīk, tad ej pakārties!!! :superlol:

Hivemind - ja gribi paskatīties labu basketbolu, tad novelc Bostona - Spurs (pēdējā spēle). Vot tā bija spēle.

Ja gribi redzēt labu basketbolu, tad neskaties Latvijas Amatieru Basketbola līgu, tur tiešām nav, ko redzēt! :meele:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Nepiekritu gan! Agrak vnk kas taads likaas UNIKALS un 1reizeejs,bet tagad vnk ir daudz lietas piesliipetas klaat,tapec arii vnk izskataas ka tas viss jau ir redzets kaut kur,bet nu tomer katru reizi ieraugu kaadu jaunu iespaidigu triku~ Runajot par to Robinsonu kas ir par 30cm mazaaks par HOWARDU un kaa dzeks parlido 2,20m garam dzekam paari,tur vnk nav komentu :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Viņš atspiedās ar roku uz augšu. Lai arī komentētāji beigās vienojās, ka neatspiedās, es patinu vairākas reizes atpakaļ, viņam tricepss sasprindzināts. Protams, tas ir iespaidīgi, taču kaut kas tur nevelk. Tāpat, kur viņš atspērās no otra muguras. cmon.

Link to comment
Share on other sites

par tiem kontestiem jasaka, ka iespejams ari agrak vini bija kvalitativaki dankos, bet si gada sovu neparspet :)

Tu man no mutes vārdus izrāvi!!! :thumbsup::muahaha: Emm, tu skill challenges arī esi redzējis??Es neesmu, tagad tikko uzliku, lai lejuplādējas skill challenges.Šis arī labs varētu būt.

EDITED:Noskatījos skill challenge, un uzvarēja Derric Rose no Chikago Bulls!

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...