Jump to content
GIGN Forum

Ka Atblokjet


Seen
 Share

Recommended Posts

Taka shi manuprat ir viss apmekletaka sadalja rakstishu sheit savu problemu... Tatad interese ka var atblokjet skype portu? Man ir ruuteris un ar daziem cilvekiem skype sutot failus man radas transfers kas ierobezo atrumu ~20kb/s ... interese ka atbrivoties no shis problemas?

Zinu ka draugs vienreiz bija uztaisijis viss bija ok lidz bralis parvacat atpakalj pie mums un nacas uzlikt ruuteri pa jaunu. Draugs ir parak aiznjemts, slinks un nemaz netaisos vinjam jautat...

Taka ja kads zin risinajumu ludzu pasakiet :]

Link to comment
Share on other sites

Tik talu esmu... taks ka lai es uzzinu skype portu un vispar ko man rakstit tajas ailees? :/

post-13235-1235078489_thumb.jpg

edit: LOOOL rekur apaksha ir!!! :DD tik tas 2. pc ip pahod. krč viss nokartots un paldies jums :]

edit2: tomer ir transfers... kadi ir skype porti?

Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

Pajautaashu sheit pat!

Karoch tur kur es iireeju dziivoklli mums mdsl ir sadaliits uz 3 kompjiem! Saimnieks nekad nekaadus fufeljs nav kopeejis un nets straadaa ljoti labi! Tomeer tagad ievaacaas kaut kaads jauns dzeksons, kas utorrent man liekas vispar neizsleedz. Itkaa jau runaaju un teicu, lai nekopee pa dienu, kad neklausiija raavu vinjam neta vadu aaraa!

Man ir pieeja pie ruutera un es tipa esmu atbildigais par netu tajaa maajaa... Man interesees vai buutu iespeejams nogriezt tam chalim mazaaku aatrumu! Vai nepiecieshamiibas brizhos vinju vispar nafig atrubiit!?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...