Jump to content
GIGN Forum

Hehee


Recommended Posts

ir pagaajis ilgs laiks, un es izleemu pameegjinaat. speeleeju es gignaa jau loti sen, un esmu daudz maaciijies. rolleyes.gif serverii man ir izveidojushaas normaalas attieciibas ar citiem speeleetaajieem. taa kaa tur iipasas probleemas nav...

slap, slay, gag ir taas 3 lietas, kurs es gribeetu un kuras ir vajadziigas lai normaali uztureetu speeles gaitu. wink.gif

peace sleep.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

man atkal ir kompleksi ka uzradiisies par daudz adminu.

Iespeejams, ka ir momenti, kad patieshaam neviena admina nav serverii, but then again - diez vai ir iespeejams panaakt lai VIENMEER kaads buutu. Un tad jau labaak lai kaadu briidi nav neviena, nekaa kad pusei ir admintiesiibas un nedod dievs veel saakas kaut kaadas domstarpiibas.

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet es esmu godaviirs, man domstarpiibas nerodas, ja vieniigi kaads man nekasaas klaat. unsure.gif

piekriitu, ka serverii ir admini, bet nevienmeer vinji seko liidzi speelei... es gribeetu pameegjinaat. upset.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
domaju, shis kex patiesham neradiiitu nekaadas domstarpiibas... esmu paarliecinaats, ka shis pratiis apieties ar access kaa naakas un taas izmantos godamm... GL wink.gif

pirmais posts un jau spriezh kam dot, un kam nedod tiesiibas dry.gif

btw.

pinky, tieshaam speelee daudz un pats kaa cilveeks ir normaals.nekad ar vinju nekaads domstarpiibas ar nav bijushas happy.gif

par voti - rec smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...