Jump to content
GIGN Forum

Neliels Jautājums Par Wow.


bullet
 Share

Recommended Posts

pa 4 mēnešiem tu vari uzkačāt vairākus 80. levelus un iegūt diezgan lielu pieredzi aktīvi spēlējot.

Un vispār, nafigt tad tu te, kaut ko dirst, ja pats īsti nejēdz par ko ir runa?

un viņš pats wow-eu mājaslapā lieliski var redzēt, par cik un uz kurieni var transfērot čarus.

P.S. minoritij, iemāci man lūdzu spēlēt l2.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, tikai tad, kad Tev bus wotlk varesi turpinat spelet ar savu 73 vai kadu Tu tur levelu dabusi..

+ Tikko atcereejos, es speleju kopaa ar krusttevu, vins TBC uzinstaleja un speleja un dabuja laikam tur paris lvl..

Man nebija TBC ieinstalets, gaju ieksaa un man uzmeta, ka vajag ieinstalet ieksaa jauno versiju ( TBC ) Es domaaju Tev tas pats bus, ja Tu spelesi ar savu account WOTLK un dabusi tur kko, untad Tu pariesi uz TBC, Tev, manuprat, vins vienkarsi neies ieksaa, kamer nebusi uzlicis WOTLK.. Es taa domaaju, jo atceros no pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Nevar gan, apstājas vienu xp pirms 61. leveļa :muahaha: .

A runājot par upgreidošanu būs tā: pieņemsim, ka paņem tu 10-dienu TBC triāli (kura laikā tu savā acc vari tikt tikai ar TBC vai WOTLK klientiem) un mauc uz Outlands. Krāj xpi, itemus or w/e else. Triālis beidzas. Itemi/gold paliek jūzošanai. Čars tiek aizmests uz Hearthstone pointu. Ja HS ir kaut kur iekš outlands, tad tiksi aizmests uz kaut kādu kapsētu Azerotā. Ja esi uztaisījis zilo-pus-zirg-citplanētieti vai gay-elfu, tad ar šiem spēlēt nevarēsi (vairs). Tad atliek tikai greidot uz pilno TBC, lai tiktu tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...