Jump to content
GIGN Forum

Vajag Palīdzību Sakarā Ar Lagiem Spēlēs


D00M
 Share

Recommended Posts

Nu tā. centīšos šīki izstāstīt kur ir problēma. Tātad pēdējā laikā ir sākušās lielas problēmas ar spēlēm. Iesākums bija pirms mēneša kad vēl spēlēju L4D (left 4 dead). Pēc pāris stundām spēlēšanas pēkšņi spēlei fps nometās līdz 9 un normāli spēlēt vairs nebija iespējami. Nodomāju ka vainīgs esmu pats jo spēlei biju uzlicis paštaisītus skinus... nu bet labi neko. Izinstalē'ju spēli ārā un uzinstalēju no jauna, bet te jau problēma sāka parādīties aizvien biežāk un jau pēc 1-2 stundām spēlei atkal fps nometās līdz 9. Tagad man tā notiek ar jebkuru spēli. Piemēram esmu tikko iemetis DOD:S (day of defeat: sourrce) skrīnus. Tagad problēm jau sākas pēc 40 - 60 minūtēm pēc spēlēšanas. Vienīgais veidz kā to izbeigt ir datoru restartēt... pieļauju arī ka pie vainas varētu būt vīrusi, bet ne mcafee, ne spybot S&D neko neatrod. Tas ka skrīnos ir liels pings nav dēļ interneta jo tas caur mozillu lido... tāds ping parādās tikai kad fps nokrīt uz 9. Būtu pateicīgs ja kāds dotu atbildi. Windowsa pārinstalēšana tiek ņemts tikai kā galējais variants. Un nekādu lieku procesu kas ēd ramu nav. Datora parametri: Windows XP Service pack 3, Intel ® Pentium ® 4 CPU, 3,2 Ghz, 3,00 Gb RAM, Nvidia Geforce 7300 256 Mb. Ceru uz atsaucību! ;)

3vrxisecaa338gxrhd.jpg

9o3ucid6lk922cybtci.jpg

P.S. Piemetu šo bili arī varbūt ko aizdomīgu saskatat te, lai gan tie visi ir jau kopš datora ieslēgšanas...

haw87tprrswde2ctwwg5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...