Jump to content
GIGN Forum

Youtube Video Fullscreen & Printscreen Problēma


eziic
 Share

Recommended Posts

Heisā. Vispār problēmas ir divas, bet nu tā fullscreen būtu tāda kā primārā. Tātad ir tā, ka skatoties YouTubes video un piespiežot to fullscreen pogu, man vnk uzmet melnu ekrānu. Skaņa ir, bildes nav, nospiežu Esc un viss atkal okej, bet fullscreenu dabūt nevaru. Kompis portatīvais, videokarte - iebūvēts mēsls. Varbūt tā arī ir pie vainas? Kodeki ir, viss it kā tieši tāpat kā vecajam kompim izņemot faktu, ka šim ir vista un ekrāns HD.

Otra problēma tam pašam portam - nevaru uztaisīt PrintScreen. Nu jejibogu, tik stulbs pat es nevarētu būt, lai to pogu nespētu atrast, bet viņa nestrādā. Sanāk tā, ka man ir tāda extra kā NumPad un PrintScreen poga ir apvienota ar pogu 'Home' vai pareizāk sakot - otrādāk, jo uzraksts 'Home' ir virs PrintScreen uzraksta, tātad cik noprotu primārais. Pati poga strādā un pilda 'Home' pogas funkcijas gan tad, kad NumLock ir izslēgts, gan arī tad, kad viņu ieslēdzu. Tātad WTF? :) Paldies jau iepriekš. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

cash^ - nemaz nezināju par tādu fīču, paldies. :)

samuray - nu jā, widescreen, tā laikam būtu bijis pareizāk, kaut kā aizmirsās man tas vārds.

Jancim un Reno lielais paldies, abas problēmas līdz ar to veiksmīgi atrisinātas. Varam lock'ot. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...