Jump to content
GIGN Forum

Vajadzigi Cilveki!


Guest mr.FOX
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ka jau no virsraksta var noprast man ir vajadzigi cilveki kas varetu vadit NHL,FIFA,NBA,CS turnirus . Minimums 1 reizi nedela.

Kam jums jabut lai par turniru rikotaju klutu.

1.Vecums (ne mazak par 16gadiem)

2.Jabut pieredzei turnira rikosana

3.Jabut gatavam rikot turnirus regulari

4.Jazin kurus speles (fifa,nhl,nba) turnirus rikosi... Velak bus vel citu spelu turniri

5.Jazin standarta (izveletas speles turnira rikosanas) noteikumi utt.

Man ir vajadzigi dzivespriecigi, atsaucigi, izpalidzigi un aktivi cilveki.

Ja tu visiem siem punktiem atbilsti un spej tos izpildit tad vienkarsi sazinies ar mani pa skype : desusavieniiba

P.S Atvainojos ka nav garumzimes bet es nezinu kur sim PC tads zvers ir... :D

Edited by mr.FOX
Link to comment
Share on other sites

uzkatu kad tavs projekts ilgāk par 3 mēnešiem nenoturēsies, un ja arī noturēsies būs kkas lidzīgs cgc.

Tu smagi kludies sis nav viens no tiem oo.lv izmirstosajiem projektiniem. Netaisos spamot web adresi tev jau pa pm aizsutiju... Tur vel daudz ko likt tam web klat bet pamats jau ir gatavs ko ari tur var redzet.

Varu tik pastasti ka pieteiksanas tuniriem bus automatizeta ka ari bus Totalizators (loti intresants ;) ) Velak ari vares cinities par jaukam balvam tiks pievienot jauni spelu turniri (kuros ari vajadzes rikotajus) utt.

Edited by mr.FOX
Link to comment
Share on other sites

cs'am turnīrus vari aizmirst. gg uzmest jau kādu laiku, tagad suffixa pracctime visi spēlē. nezinu, kam būtu jānotiek, lai pārietu spēlēt kkur citur. vienīgais veids protams būtu naudas balvas, kas protams neliekas reāli.

tas ir pa cs'u, a par fifa un kas tur vēl tik nebija, nav ne jausmas. man liekas, ka neviens šinīs spēlēs lv neveido turnīrus patlaban.

Link to comment
Share on other sites

Uj un ka vel ir... Kaut vai par piemeru (konkurenti bet nu lai iet :D) bliezam.lv

Cs laikam netaisisu tas ta ja bus kads tiesham cilveks kas ar visu sirdi uznemsies veidot turnirus utt.

Naudas balavas es netaiso dalit. Tomer nesu nekada banka kur var nemt nemt un nemt. Man nevajag cilvekus no citiem Turniru portaliem man intrese jaunas sejas kam butu intresantas idejas.

P.S Es neceru uz lielu pieredzi bet negribas ari nemt kautkadu zalu gurki kas vispar par sim lietam galigs 0

Katrs ir vadijis kadu mini turnirnu kada foruma utt. Un ja vinam patik tad kapec lai vins nepievienotos sim projektam.

Edited by mr.FOX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...