Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Nu tātad gribēju pavaicāt vai ir vērts vinu vākt? itkā ir 80lvli kas var palidzēt (su**s runaju par oficialo, jakas speleju Azsune zem nika Roccett aliances paladins) Itka tie + jau ahujeeni [jaa esmu holy like athene sww sww around the courner] + WOLTK itka Solo var onyxia lair iziet. [btw pagaidam man ir tikai world of warcraft expensena neviena nav jo par dargu sanak visu kopa pirkt :D ]

Link to comment
Share on other sites

ej vel paspele privatajos serveros bljed runa iet par fking BLIZARD! man max lvl ir 60 bet speleju wow, talanti vis ir jaunie tikai nevaru dk taisit un braukt uz outland nortland. Fking tak rakstit kad runa iet par fking OFFU!!!!!! Orginalo wowu!!!!!!!!!!1

Gludinataj tu ari macies no athene? :) milu vinu mca mca mca

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Ar to es, protams, domāju Muhamed.

p.s. - gludeklis, stfu, eksperts, lol.

sorr pedeja laika esmu nobesijies [pedejo menesi] un vienm kad gribu kko jedzigu [salasamu un saprotamu] uzrakstit sanak kkads murgs x]

psc un atkal kkadu stulbumu uzrakstiju x] blhjed

btw minotory ko tu par to gear doma? :D jo 60lvl var pa nedelu uzsist ja ar BG u,c stuff neaizraujas x]

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Ar judgement giiru to domā šo te ?

981.jpg

aka tier2 paladina armor setu, kas krīt no onyxijas (heds) un blackwing lair, kaut kas tur vēl Molten core bija.

nav jēgas vecīt :)

Wowā visa darbība notiek 80ajā levelī. Ja nepietiek naudiņas, ko nopirkt expansijas, nav vērts spēlēt.

p.s. min0rity ir nūbs XD2

Link to comment
Share on other sites

jaa es domaju tiesi sito gearu :)

es pirksu bet es vnk pakapeniski uzsitisu 60 savaksu gear wep, tad uz martu [or atrak ja uzsitisu 60 un dabusu gear] TBC un tad vasara Woltk vnk gribu Woltk Limited ar mountu u.c un viss kopa tad ir 12.50+12.50+50LS = 76ls :D + jau katru menesi vel jamaksa :D

+ man ir 80lvl wariks kas man to setu uzboostos [palidzes savakt]

onyxia lair tagad var ari solo iziet :)

jaa jau no 23:00 sezu gaidu kad wows uzinstalesies [downloading & instaling] :D vel tikai 6 procenti :D 600mb :D speeds 250 KB/s

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Ar to es, protams, domāju Muhamed.

p.s. - gludeklis, stfu, eksperts, lol.

QQ moar wanna be dps paladin :DD

Muhamed, es nesaprotu ko tu pisies. Ja tev jau ir level 60 chars, tad pērc pa 10Ls TBC. Pirmās Outland mantas pat salīdzināt nevar ar tiem Azeroth krāmiem, tur jau tā idealoģija ir expansion pakās. Viss vecais ir nevērtīgs.

Link to comment
Share on other sites

kā jau minēju [mybe te arī neminēju] esmu 17lvl Human HOLY paladin! no 17 uz 60 ir nedeļas darbs [protams man jau patik pvp un visdrizak tas bus menesa or ilgaks darbs, nevaru neiet orkus slaniit ieks WSG]

Doma ir vakt to gear, jo vins skaitoties loti labs healingam. Ne nu labi outland var labakus salasiit un nortlanda, bet lidz tam drebem vel ilgi x] tapec jautats tiesi tiek pa 60lvl Healera gear x]

Link to comment
Share on other sites

Rawkus pasaki kaut 1 iemeslu kada ir atskribi starp Alianci un HORD? ja nenemsim vera rases plusus un izkatu?! pasaki kaut 1.

Paladins var but tikai healers or tanks. Taka pvp no tanka ir maza jeega esmu healers.

Par setu vairs nestridesos jo man ir savs viedoklis, + healeram ir labs.

Link to comment
Share on other sites

Pierādīts fakts, ka Alliance bez premade'iem @ bg neuzvar. Pat ja uzvar, tā ir cūkas laime. :)

Paladins var būt healers, tanks UN DPS. Par DPS ne visi ir vienās domās, tomēr pierādījumu pietiek, ka Retri paladins var būt top5 dps listē.

Un par setu, ok, nestrīdies, bet tikai nedaudz padomā kāda ir jēga vākt un mainīt pēc 3-4 leveliem. :)

Link to comment
Share on other sites

nu man 60 lidz kkadam marta vidum bus max so think twice :)

+ Aszune pie hord nespeleju jo uz shita chara jau 30goldi un ir kas dazreiz uzboosto, nav garantijas kad tas pats bus pie hord :D tapec vien paliksu, atkal lasit naudu, vaaks :D

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

:D kr4 kur jus spelejat un pec jusudomam kurs ir labakais pvp realms? :>

Beidz pisties. Nāc uz Talinvarr PvP serveri, horde pusē. Gan jau, ka tevi uzboostosim.

Par to Tier2 setu vienkārši aizmirsti, tu viņu grindosi ilgāk nekā spēsi noturēties Azeroth...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...