Jump to content
GIGN Forum

Plugins Vai Ieksh Pluginaa..


Recommended Posts

kr4 ir probleema, nu nezinu vai taa ir probleemu, bet nu.. Emm, tur ir tie saundis (multikill, ultra kill.. etc )

nu ir ookeej samekleeju uzlieku, bet nepatiik kaa vinji darbojas. Es raknjaajos te forumaa laikam jau nemaaku pareizi uzrakstiit, jo shitajaa fakinaa search`aa var ierakstit tikai vienu vaardu.. Nu man vajag lai buutu taa > noteiktajaas sekundees tur noshauj tik uzlec tas. piemeers - es par 3 sekundeem atvaacu 3 chellus un uzlec "multi-kill" nu taa kaa gignaa un citur..

Vai kaads var paliidzeet? :slap:

Link to comment
Share on other sites

1. uztaisi counteri pec katra kill tip new kills[33] = 0, ar katru kill -> kills[id]++

2. ja ir tikai 1. kill, tad lai uzliek set_task uz vajadzigo laiku

3. ja ir set_task beidzies, tad lai uzliek atpakal kills[id]=0

4. ja kills[id] ir 3, tad lai skan muzika

bet man liekas, ka counterim pec idejas tur jau ir jabut ieksa, bet tas lai paliek prieks tiem killing spree utt, kurus pa 3 sekundem diez vai vares uztaisit :)

gl

Link to comment
Share on other sites

Doh, papildus funkcija, papildus remove task. Ja skripteris ir primitīvs - papildus 7 funkcijas - 7 soundiem x.d. Vai vienkārši jātaisa šāds prikols:

new data[2]
data[0]=id
data[1]=sound_num

set_task(3.0, "f-ja",_,data,2)

public f-ja(data[]) {
new id = data[0]
new sound_num = data[1]

client_cmd(id,"spk %s",sounds[sound_num])
}

Tu domā, ka ar taskiem ir vieglāk? x.d neskaitot liekus remove task pie disconnecta, kas ēd 5x vairāk resursus nekā mazs gametaims. Ka es tev saku, ar gametime vieglāk x.d, + effektīvāk, + mazāk funkcijas un mazāk koda.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

A ja nu vajag

Multi kill - 3sec - 3kills

Ultra kill - 5sec - 5kills

Ko tad? x.d? Ja nu viņš novāc vienu čali, uzliekas atskaite 3sec, bet tad nogalina otru? Atkal 3 sec? Viņam vajag, lai kopā 3 sec novāktu 3 čaļus, nu vari tur ar tiem taskiem pisties pusstundu x.d. Varbūt kaut kā sanāktu x.d, bet jebkurā gadījumā ar gametime ir vieglāk un effektīvāk.

Link to comment
Share on other sites

lol!

vins prasija tikai multikill uz 3 sek, ja vins prasitu vel ari killingspree uz pusminuti, tad varbut ari varetu izmantot tavu metodi, bet to visu tik un ta var mierigi ar set_taskiem uztaisit :D

lab viss man apnika ar tevi sho temu apspriest... dzekins laikam jau visu uztaisija ar tavu/manu metodi... :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...