Jump to content
GIGN Forum

Nevaru Izvēlēties Mobilo...


th3crims
 Share

Recommended Posts

LG ir sūdi, man ir vienu modeli zemāks nekā tu gribi, bet tad labāk uzreiz pērc da jeb ko citu.

Kāpēc LG ir sūdi? (šas noskaitīšu visas lietas, kas man besī manā telefonā, varbūt man ir gadījies brāķis, bet nu)

1. ieslēdzas ļoti ilgi, vislaik rādās LG logo. Tas iztracina pēc kāda laiciņa.

2. ja tu nopērc atmiņas karti, un sāc pielādēt to, telefons sāk smuki bremzēt.

3. ja vēlies uzlikt taustiņiem tjipa tālruņa kodu, kurš jāievada katru reizi pēc bloķēšanas, tad tas čakarējas, ievadi vienreiz un nākamās reizes vairs neprasīs.

4. nāk mistiski vecas sms ik pa laikam, parasti kad tev uzkaras telefons (nav vaina operātorā, bet telefonā gan).

5. tu klausies pa austiņām mūziku, un pēkšņi kāds iedomājas tev piezvanīt, un tu negribi runāt ar handfree, tad tu izrauj vadu un sāc runāt, bet telefons turpina vibrēt, itkā zvanītu, vajag kādam uzpīkstināt lai beidz vibrēt

6. telefona slaids sapisīsies tiešām ātri.

7. manam telefonam nevar mainīt motīvus, neesmu ievērojis vai citiem modeļiem var, un ir jāiztiek ar fakin zilu krāsu.

nepērc LG

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc LG ir sūdi? (šas noskaitīšu visas lietas, kas man besī manā telefonā, varbūt man ir gadījies brāķis, bet nu)

1. ieslēdzas ļoti ilgi, vislaik rādās LG logo. Tas iztracina pēc kāda laiciņa.

2. ja tu nopērc atmiņas karti, un sāc pielādēt to, telefons sāk smuki bremzēt.

3. ja vēlies uzlikt taustiņiem tjipa tālruņa kodu, kurš jāievada katru reizi pēc bloķēšanas, tad tas čakarējas, ievadi vienreiz un nākamās reizes vairs neprasīs.

4. nāk mistiski vecas sms ik pa laikam, parasti kad tev uzkaras telefons (nav vaina operātorā, bet telefonā gan).

5. tu klausies pa austiņām mūziku, un pēkšņi kāds iedomājas tev piezvanīt, un tu negribi runāt ar handfree, tad tu izrauj vadu un sāc runāt, bet telefons turpina vibrēt, itkā zvanītu, vajag kādam uzpīkstināt lai beidz vibrēt

6. telefona slaids sapisīsies tiešām ātri.

7. manam telefonam nevar mainīt motīvus, neesmu ievērojis vai citiem modeļiem var, un ir jāiztiek ar fakin zilu krāsu.

nepērc LG

okej,skaidrs. LG nepērku. :D :D :D

paldies par apgaismību ^__^ :thumbsup:

Nūū,tad,ko pirkt? :D It kā SE nevēlos. Kā ar kādu Samsungu vai Nokiu? Vairāk vēlētos Nokiu tad,jo ar to pierasts jau ,bet kuru ņemt? Maybe Nokia 5320?

Link to comment
Share on other sites

Bļin, kapēc visi pret LG?

Pieļauju ka apmēram puse ir spaidījuši, bet parējie vienkārši bara instinktā saka to. :)

Nopirku LMT mazcenā LG KF510. Un īstenībā - patīk labāk kā nokias/samsungi/SE kas man ir bijuši!!!

Telpās normāla 3.15 MPix kamera ar autofokusu, ārā - vispār ideāla!

Ļoti ērta tastatūra priekš SMS, plāns kabatā. Ļoti ērta scroll funkcija.

Neesmu redzējis nevienu gļuku/bremzēšanu pat ar 2gb atmiņas karti pilnu!

Vienīgais kam piekritīšu - nemaināmi motīvi. Bet man iekšā nāca 3 oriģināli kur katrs (līdzīgi kā SE)

maia gan ikonu izskatu utt. un mani viņi pilnībā apmierina, jo izskatās stilīgi. :)

Un dizains ir vienkārši superīgs. :))

Man piedrāzt ko citi domā, bet man mans LG ļoti patīk. :)

Link to comment
Share on other sites

reiniz.lv, tādu, kā tavu telefonu esmu vienreiz paspaidījis. Nu ta, man patīk, ka viņš ir jau vairāk pilnveidotāks, nekā manējais, es ar tādu gribu, BET kad taustīju, tad viņam biju uzlikts, ka uz katru pieskārienu viņš novibrē līdz besij tā, zinu ka var noņemt, šobrīd par tavu tel neko sliktu nevaru teikt.

PS. Ko dara sānos tā poga kuru var bīdīt? ;D nepaspēju pārbaudīt

Link to comment
Share on other sites

Man arī besī tas ka vibrē. :D Izslēdzu - nav problēma!

Bīdpoga sānos - sarkanā klausulīte. :D

No sākuma nebija pierasts un bija dīvaini, taču pēc dažiem zvaniem

un iziešanas no spēlēm utt. atklājās, ka īstenībā baigi ērti. :D

Pierast var pie visa... :)

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericson K810i REC +1 no manis

Samsung - Tādi kā sieviešu telefoni....

LG - man 2 mājās mētājas, bojāti (My fault, abiem plīsuši ekrāni)

Nokia - metālistu telefoni (besī skaņa, SE Forever!)

Offtopic -

Kādam realajā dzīve ir bijusi saskarsme ar kautkādu no iPhone cloniem? Vairāk intresē CECT p168...

(Please nesākat te barā bļaut padjobkas/mēsli utt, TIE KAS REALAJĀ DZĪVĒ TIKUŠI, share your expirience!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...